Biała księga techniczna Electrolux B9978 5

Biała księga techniczna Electrolux B9978 5 to nowoczesne urządzenie do zarządzania domem. Posiada ono zaawansowane funkcje, takie jak programowanie zadań automatycznych, inteligentny system sterowania i współpraca z bezprzewodowymi urządzeniami. Urządzenie jest wyposażone w technologię RFID, która umożliwia łatwe i bezpieczne działanie. Ponadto obsługuje ono protokoły Bluetooth, Wi-Fi i ZigBee. System obsługuje także wiele popularnych systemów domowych, takich jak Wi-Fi, Amazon Alexa, Google Assistant, Apple HomeKit i inne. Biała księga techniczna Electrolux B9978 5 pozwala na łatwe zarządzanie domem i ułatwia codzienne życie.

Ostatnia aktualizacja: Biała księga techniczna Electrolux B9978 5

 • W Electrolux wierzymy, że odpowiednio dbając o urządzenia, a także naprawiając je w razie potrzeby, możemy znacznie wydłużyć ich żywotność, oszczędzając przy tym energię i zasoby. Zapoznaj się z poradami dotyczącymi odpowiedniej troski o sprzęt, aby służył Ci jak najdłużej!

  Dowiedz się więcej

 • Jeśli masz problemy z urządzeniami, może być to łatwe do naprawienia. Nieustannie aktualizujemy nasz zbiór artykułów dotyczących rozwiązywania problemów i napraw, aby umożliwić Ci samodzielne rozwiązanie problemu i poprowadzimy przez możliwe rozwiązania. Jeśli nie, nasi technicy zawsze służą pomocą.

Akcesoria dopasowane do Twojego produktu

Wykorzystaj w pełni swój produkt dzięki odpowiednim akcesoriom. Naczynia, filtry, produkty czyszczące – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Kup akcesoria

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Jeśli nie masz pewności, jak postępować lub nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, odezwij się do nas – chętnie pomożemy!

 • Wyślij e-mailZadzwoń

  Od 1 stycznia 2020 r. zaczyna obowiązywać rygorystyczny wymóg płacenia za transakcje o wartości przewyższającej wartość 15 000 zł, zawartych z czynnymi podatnikami VAT, na rachunek zamieszczony w Wykazie podatników VAT (Biała Księga).

  • Jeżeli przedsiębiorca zapłaci na inny rachunek, nie będzie miał prawa do zaliczenia wydatku do kosztów uzyskania przychodów, jak również poniesie odpowiedzialność solidarną za zaległości sprzedawcy w podatku VAT.
  • Może uniknąć tych konsekwencji, jeżeli poinformuje urząd skarbowy w ciągu 3 dni o numerze rachunku spoza wykazu, na który zlecił przelew.
  • Jeżeli podatnik zapłaci na rachunek spoza Wykazu, ale zastosuje mechanizm podzielonej płatności, wówczas nie poniesie odpowiedzialności solidarnej za zaległości sprzedawcy w podatku VAT.

  Biała księga podatników” – na stronie internetowej od 01. 09. 2019 r. udostępniona została baza danych podatników którzy byli lub są czynnymi podatnikami VAT https://www. pod a tki. gov. pl/wykaz-podatnikow-vat-wyszukiwarka/

  Od 1 stycznia 2020 tylko na te rachunki będzie można dokonywać przelewów związanych z działalnością gospodarczą. Za przelewy na inne konta wejdą sankcje karne w postaci WYRZUCENIE Z KOSZTÓW PŁATNOŚCI dokonanych na inne konto.

  Podatnicy prowadzący pozarolniczą działalność gospodarczą nie zaliczają do kosztów uzyskania przychodów kosztu w tej części, w jakiej płatność dotycząca transakcjiokreślonej w art. 19 ustawy z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców (wartość transakcji ponad 15. 000zł):

  1. została dokonana bez pośrednictwa rachunku płatniczego (gotówką) lub
  2. została dokonana przelewem na rachunek inny niż zawarty na dzień zlecenia przelewu w wykazie podmiotów – BIAŁEJ KSIĘDZE – w przypadku dostawy towarów lub świadczenia usług, potwierdzonych fakturą, dokonanych przez dostawcę towarów lub usługodawcę zarejestrowanego na potrzeby podatku od towarów i usług jako podatnik VAT czynny. Jakie dane zawiera Biała Księga?

  Szef Krajowej Administracji Skarbowej prowadzi w postaci elektronicznej wykaz podmiotów:

 • W odniesieniu do których naczelnik urzędu skarbowego nie dokonał rejestracji albo które wykreślił z rejestru jako podatników VAT;
 • Zarejestrowanych jako podatnicy VAT, w tym podmiotów, których rejestracja jako podatników VAT została przywrócona.
 • Wykaz zawiera następujące dane podmiotów:

 • Firmę (nazwę) lub imię i nazwisko;
 • Numer, za pomocą którego podmiot został zidentyfikowany na potrzeby podatku, jeżeli taki numer został przyznany;
 • a) status podmiotu:

  a) w odniesieniu do którego nie dokonano rejestracji albo który wykreślono z rejestru jako podatnika VAT,

  b) zarejestrowanego jako “podatnik VAT czynny” albo “podatnik VAT zwolniony”, w tym podmiotu, którego rejestracja została przywrócona;

  3. Numer identyfikacyjny REGON, o ile został nadany;

  4. Numer PESEL, o ile podmiot posiada;

  5. Numer w Krajowym Rejestrze Sądowym, o ile został nadany;

  6. Adres siedziby – w przypadku podmiotu niebędącego osobą fizyczną;

  7. Adres stałego miejsca prowadzenia działalności albo adres miejsca zamieszkania, w przypadku nieposiadania stałego miejsca prowadzenia działalności – w odniesieniu do osoby fizycznej;

  8. imiona i nazwiska osób wchodzących w skład organu uprawnionego do reprezentowania podmiotu oraz ich numery identyfikacji podatkowej lub numery PESEL;

  9. imiona i nazwiska prokurentów oraz ich numery identyfikacji podatkowej lub numery PESEL;

  10. imię i nazwisko lub firmę (nazwę) wspólnika oraz jego numer identyfikacji podatkowej lub numer PESEL;

  11. daty rejestracji, odmowy rejestracji albo wykreślenia z rejestru oraz przywrócenia zarejestrowania jako podatnika VAT;
  Strona 2 z 13
  12. podstawę prawną odpowiednio odmowy rejestracji, wykreślenia z rejestru oraz przywrócenia zarejestrowania jako podatnika VAT; 13)numery rachunków rozliczeniowych, Wykaz jest aktualizowany w dni robocze, raz na dobę.

  13. Numery rachunków rozliczeniowych.

  Wykaz jest aktualizowany w dni robocze, raz na dobę.

  Autor:

  Andrzej Puchalski, członek Zarządu DGCS S. A

  Przewodnik w wyborze właściwego rozwiązania głosowego

  Systemy głosowe od wielu lat mają już ugruntowaną pozycję jako optymalny interfejs pomiędzy maszyną a człowiekiem. Wysoki stopień uznania wśród pracowników oraz wysoki stopień przyjazności użytkowania odgrywają tu równie istotną rolę, co kwestia efektywności kosztowej. Jeżeli zdecydowali się już Państwo na zastosowanie technologii głosowej, niniejsza Biała księga opracowana przez IAW - Institut für Angewandte Warehouse-Logistik przybliży Państwu, na co należy zwrócić uwagę wybierając dostawcę takiego rozwiązania. Szczegółowa lista kontrolna pomoże Państwu w dokonaniu wyboru.

  Pobierz teraz

  CnB - A Game Changer For The Logistics Sector

  Digital solutions in the area of contract and billing management are summarised under the term "Contract and Billing" (CnB). CnB systems provide the digital answer to all challenges of manual contract and billing management. With CnB, you can record all services without gaps and bill them in full. You can find out more about this in this white paper.

  Cyfryzacja stałych danych i optymalizacja procesów

  Kto chce zwiększyć efektywność procesów logistycznych, uzyskać oszczędności i zminimalizować błędy, musi postawić na inteligentne rozwiązania w zakresie zbierania, analizy i dystrybucji stałych danych. Wyjaśnimy Państwu, czym są stałe dane, jakich danych Państwo potrzebują i doradzimy, jak w Państwa przedsiębiorstwie utorować drogę do funkcjonalnego zarządzania stałymi danymi. Zachęcamy do pobrania naszej listy kontrolnej w ramach white paper, aby dowiedzieć się o aktualnym stanie swojej logistyki w zakresie zbierania i analizy stałych danych!

  Elastyczność i transparentność w handlu online

  Wielokanałowe zakupy są dziś dla klientów codziennością. W szczególności opcje zakupów o charakterze omnichanel są według ekspertów modelami sprzedażowymi przyszłości: Już od dawna dla wielu kupujących online jest czymś oczywistym, że zamówione towary można wymienić lub odesłać do filii. Pod względem logistycznym trend omnichanel stanowi wyzwanie. W szczególności, że logistyka w przedsiębiorstwach przemysłowych i handlowych nie jest ich głównym obszarem działalności. Dowiedz się z tej białej księgi więcej o efektywnym zarządzaniu magazynem za pomocą LFS w handlu online.

  4 kroki do udanego
  komisjonowania.

  Biała księga stanowi wgląd w aktualny poziom systemów komisjonowania, które zostały zastosowane w pierwszej kolejności w handlu wysyłkowym, a przede wszystkim pozwala się zorientować jak można optymalnie i efektywnie wykorzystać te systemy operacyjne. Najważniejsze w tym procesie pozostają prewencyjne środki zaradcze, mające na celu wyeliminowanie błędów podczas komisjonowania, co pozwala na podniesienie jakości wykonywanych usług oraz zminimalizowanie kosztów. Biała księga pokazuje poza tym środki zaradcze i strategie, mające na celu wyeliminowanie błędów oraz stanowi konkretny plan handlowy dla wdrożenia potencjalnych możliwości. Dowiedz się więcej …

  Analiza: Logistyka 4. 0 w logistyce magazynowej.

  Rezultat analizy przedstawia się następująco: Potencjał Logistyki 4. 0 jeszcze długo pozostanie niewyczerpalny. Ankieta grupy EPG pozwoliła na zidentyfikowanie obszaru napięć, jakie występują obecnie w firmach: Z jednej strony istnieje duża gotowość inwestycyjna w nowe technologie w celu przyspieszenia procesów łączności w magazynie. Z drugiej strony konkretne ekonomiczne korzyści pozostają dla wielu ciągle niejasne. Należy tutaj wyznaczać tempo i wskazywać firmom ścieżki rozwiązań, aby już dzisiaj potrafiły przygotować swoje zaplecze logistyczne do przyszłościowych rozwiązań. Niezależni doradcy z zakresu logistyki firmy Ehrhardt + Partner Consulting (EPC) prezentują przegląd dostępnych możliwości. Dowiedz się więcej…

  Logistyka jako główny obszar działania firmy:
  Branża napojów.

  W branży napojów powstało wiele nowości logistycznych, które zdobyły uznanie. Branża ta bazuje na dystrybucji i jest całkowicie zdana na procesy logistyczne. Jednocześnie producenci napojów i ich dystrybutorzy mają te same zasadnicze wymagania, które dominują również w innych obszarach gospodarki. W związku z tym wiele przedsiębiorstw z tej branży zainwestowało w logistykę lub projekty mające na celu jej ulepszenie. Wielu kierowników ds. IT lub logistyki w branży napojów reprezentuje przekonanie, że bez systemu zarządzania magazynem LFS utrzymanie pracy przedsiębiorstwa nie byłoby w ogóle możliwe. Dowiedz się więcej …

  Biała księga techniczna Electrolux B9978 5

  Bezpośredni link do pobrania Biała księga techniczna Electrolux B9978 5

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Biała księga techniczna Electrolux B9978 5