Instrukcja instalacji, użytkowania i pielęgnacji Dell P3223de

Instrukcja instalacji, użytkowania i pielęgnacji Dell P3223de jest dołączona do drukarki i jest dostępna w formie elektronicznej. Instrukcja zawiera wszystkie informacje potrzebne do instalacji, użytkowania i pielęgnacji drukarki. Instrukcja zawiera informacje dotyczące zarówno zastosowań domowych, jak i biurowych. Instrukcja zawiera również informacje dotyczące instalacji, konfiguracji i konserwacji drukarki. Instrukcja zawiera również informacje dotyczące kompatybilności z systemami Microsoft Windows, Mac OS i Linux, a także instrukcje dotyczące instalacji sterowników i oprogramowania. Instrukcja zawiera również informacje dotyczące użytkowania i konserwacji drukarki, w tym instrukcje dotyczące czyszczenia i konserwacji. Instrukcja zawiera również informacje dotyczące zamawiania materiałów eksploatacyjnych i zapasowych.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji, użytkowania i pielęgnacji Dell P3223de

Przygotuj swój dom na technologię Wi-Fi 6 (802. 11ax)

Stale rosnąca liczba połączonych z siecią urządzeń osobistych oraz sprzętu typu IoT doprowadziła do ogólnego zwiększenia obciążenia sieci. Na skutego tego, aktualny standard Wi-Fi osiągnął granice swoich możliwości. Najnowszy standard 802. 11ax oferuje technologie gotowe na przyszłość, lepszą wydajność sieciową, wyższe prędkości połączeń Wi-Fi, większy zasięg sygnału, a także dłuższy czas pracy baterii urządzeń połączonych z siecią, zapewniając użytkownikom znacznie lepsze wrażenia podczas korzystania z sieci.
*Aby cieszyć się korzyściami oferowanymi przez standard 802. 11ax, konieczne jest zastosowanie urządzeń kompatybilnych z 802. 11ax.

Szybkość Wi-Fi następnej generacji

RT-AX56U to dwuzakresowy router Wi-Fi 2x2, który obsługuje pasmo 80 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki czemu oferuje o wiele wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych. Zapewniając łączną prędkość sieciową na poziomie sięgającym 1800 Mb/s, w tym 574 Mb/s na paśmie 2, 4 GHz oraz 1201 Mb/s na paśmie 5 GHz, router RT-AX56U jest 1, 5 razy szybszy od dwuzakresowych routerów typu 2x2 pracujących w trybie 802. 11ac.

 • Wydajność sieci

 • Oszczędność energii

 • Większy zasięg

 • Wydajność sieci

  Stworzony do domów z wieloma urządzeniami

  Wykorzystując rewolucyjne połączenie technologii OFDMA oraz MU-MIMO, technologia 802. 11ax zapewnia obsługę nawet 4 razy wyższej liczby urządzeń oraz lepszą wydajność sieci o wysokim obciążeniu. Poprzednia generacja Wi-Fi 802. 11ac jest w stanie obsługiwać tylko jedno urządzenie na każdym kanale sieciowym w tym samym czasie, co prowadzi do bardzo nieefektywnego wykorzystywania dostępnej przepustowości. Obsługa technologii OFDMA w standardzie Wi-Fi 802. 11ax umożliwia dzielenie każdego kanału na mniejsze podkanały, co z kolei pozwala na łączenie ze sobą sygnałów z różnych urządzeń* i ich jednoczesną transmisję. Takie rozwiązanie zapewnia redukcję latencji w celu uzyskania bardziej płynnych wrażeń podczas korzystania z sieci Wi-Fi, przy lepszej ogólnej responsywności.

  802. 11ac OFDM

  Częściowa utrata przepustowości – wyższa latencja

  802. 11ax OFDMA

  Przepustowość wykorzystywana w pełni – niższa latencja

 • Oszczędność energii

  Dłuższy czas działania baterii Twoich urządzeń

  Funkcja Target Wake Time (TWT) umożliwia routerowi RT-AX56U planowanie wyznaczonych interwałów, w których urządzenia przesyłają dane. Pozwala to na przejście urządzeń w tryb uśpienia, ponieważ nie muszą one stale oczekiwać na sygnał od routera, co pomaga nawet siedmiokrotnie obniżyć pobór energii dla znacznie dłuższego czasu pracy baterii*.

  Bez funkcji Target Wake Time

  802. 11ac

  Wyższy pobór energii przez urządzenia

  Z funkcją Target Wake Time

  802. 11ax

  7 razy dłuższy czas pracy baterii urządzeń typu klient

 • Większy zasięg

  Sygnał Wi-Fi, który sięga jeszcze dalej

  Dzięki zastosowaniu najnowszego standardu Wi-Fi 802. 11ax wraz z technologią OFDMA, router RT-AX56U zapewnia większy zasięg sygnału bezprzewodowego i lepsze pokrycie przestrzeni – dzieląc każdy kanał na mniejsze podkanały. Każdy z tych podkanałów ma mniejszy zakres, dzięki czemu są one w stanie docierać do nawet o 80% dalej położonych miejsc1. W końcowym efekcie otrzymujesz lepsze połączenie Wi-Fi w całym domu*.

  Pakiet zabezpieczeń klasy komercyjnej dla Twojej sieci domowej

  Router RT-AX56U oferuje darmowy na całe życie pakiet zabezpieczeń AiProtection Pro, napędzany przez Trend Micro™, który zawiera regularnie aktualizowane sygnatury bezpieczeństwa dla ochrony Twoich urządzeń i osobistych danych przed zagrożeniami z Internetu. Ten silny pakiet bezpieczeństwa zapewnia zaawansowane funkcje kontroli rodzicielskiej w celu blokowania określonych witryn internetowych i typów aplikacji mobilnych.

  > Dowiedz się więcej

  Wydajny system sieci Wi-Fi dla całego domu.
  Skonfigurowany tak, jak chcesz.

  W większości przypadków Twój router RT-AX56U zapewnia Ci płynne i stabilne połączenie Wi-Fi w każdej części domu. Zasięg sygnału bezprzewodowego może jednak zostać ograniczony przez wiele różnych czynników – takich jak np. rozplanowanie pokojów, zastosowane materiały budowlane, a nawet umeblowanie. ASUS AiMesh to innowacyjna, nowa funkcja routera, która rozwiązuje tego typu problemy. Łączy ona ze sobą kilka routerów ASUS w celu stworzenia sieci Wi-Fi obejmującej całą powierzchnię domu. Technologia AiMesh jest bardzo wydajna, elastyczna i umożliwia Ci zastosowanie różnych modeli routerów ASUS, dzięki czemu chroni Twoje koszty inwestycji! AiMesh zapewnia Ci oszczędność czasu poprzez scentralizowane sterowanie siecią, a także bardzo płynny roaming. AiMesh to niezawodne połączenie Wi-Fi – dla wszystkich Twoich urządzeń i przez cały czas!

  > Dowiedz się więcej

 • Zamień swoje pojedyncze routery ASUS w system sieci bezprzewodowej dla całego domu, tylko za pomocą aktualizacji oprogramowania firmware

 • Możesz mieszać ze sobą preferowane modele spośród wybranych routerów firmy ASUS

 • Możesz także stworzyć sieć Wi-Fi z pojedynczym lub kilkoma identyfikatorami SSID

 • Wszystkie funkcje routera będą dostępne w całym systemie sieci bezprzewodowej

 • Zastrzeżenia:

 • 1 Dane odnoszą się do transferu uplink OFDMA
 • 2 dane ac odnoszą się do: 40 MHz / 256 QAM na paśmie 2, 4 GHz oraz 80 MHz / 256 QAM na paśmie 5 GHz. Dane ax odnoszą się do: 40 MHz / 1024 QAM na paśmie 2, 4 GHz oraz 80 MHz / 1024 QAM na paśmie 5 GHz
 • * Aby korzystać z możliwości standardu 802. 11ax, urządzenie typu klient w sieci Wi-Fi musi być kompatybilne z 802.
 • ** Rzeczywista przepustowość łącza i zasięg sygnału Wi-Fi będą się różnić w zależności od warunków sieciowych i czynników środowiskowych, w tym natężenia ruchu w sieci, zastosowanych materiałów budowlanych i konstrukcyjnych, a także obciążenia sieci. Wszystkie wymieniony czynniki mogą skutkować niższą rzeczywistą przepustowością danych i mniejszym zasięgiem sieci bezprzewodowej.
 • *** Podane prędkości sieci i przepustowości opierają się na aktualnych specyfikacjach IEEE 802. Rzeczywista wydajność może zależeć od czynników związanych z siecią i dostawcą usług internetowych, typu powierzchni, oraz innych warunków. W celu uzyskania najlepszych wyników, połączone urządzenia muszą być kompatybilne ze standardem 802.

  Przygotuj swój dom na technologię Wi-Fi 6 (802. 11ax)

  Stale rosnąca liczba połączonych z siecią urządzeń osobistych oraz sprzętu typu IoT doprowadziła do ogólnego zwiększenia obciążenia sieci. Na skutek tego aktualny standard Wi-Fi osiągnął granice swoich możliwości. Najnowszy standard Wi-Fi 6 (802. 11ax) oferuje technologie gotowe na przyszłość, lepszą wydajność sieciową, wyższe prędkości połączeń Wi-Fi, większy zasięg sygnału, a także dłuższy czas pracy baterii urządzeń połączonych z siecią, zapewniając użytkownikom znacznie lepsze wrażenia podczas korzystania z sieci.
  *Aby cieszyć się korzyściami oferowanymi przez standard 802. 11ax, konieczne jest zastosowanie urządzeń kompatybilnych z Wi-Fi 6 (802. 11ax).

  Szybkość Wi-Fi następnej generacji

  RT-AX1800U to dwuzakresowy router Wi-Fi 2x2, który obsługuje pasmo 80 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki czemu oferuje o wiele wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych. Zapewniając łączną prędkość sieciową na poziomie sięgającym 1800 Mb/s, w tym 574 Mb/s na paśmie 2, 4 GHz oraz 1201 Mb/s na paśmie 5 GHz, router RT-AX1800U jest 1, 5 razy szybszy od dwuzakresowych routerów typu 2x2 pracujących w trybie 802. 11ac.

  • Wydajność sieci

  • Oszczędność energii

  • Większy zasięg

  • Stworzony do domów z wieloma urządzeniami

   Wykorzystując rewolucyjne połączenie technologii OFDMA oraz MU-MIMO, technologia 802. 11ax zapewnia obsługę nawet 4 razy wyższej liczby urządzeń oraz lepszą wydajność sieci o wysokim obciążeniu. Poprzednia generacja Wi-Fi 802. 11ac jest w stanie obsługiwać tylko jedno urządzenie na każdym kanale sieciowym w tym samym czasie, co prowadzi do bardzo nieefektywnego wykorzystywania dostępnej przepustowości. Obsługa technologii OFDMA w standardzie Wi-Fi 6(802. 11ax) umożliwia dzielenie każdego kanału na mniejsze podkanały, co z kolei pozwala na łączenie ze sobą sygnałów z różnych urządzeń i ich jednoczesną transmisję. Takie rozwiązanie zapewnia redukcję latencji w celu uzyskania bardziej płynnych wrażeń podczas korzystania z sieci Wi-Fi, przy lepszej ogólnej responsywności.

   802. 11ac OFDM

   Przepustowość częściowo tracona – wyższa latencja

   802. 11ax OFDMA

   Przepustowość wykorzystywana w pełni – niższa latencja

  • Dłuższy czas działania baterii Twoich urządzeń

   Funkcja Target Wake Time (TWT) umożliwia routerowi RT-AX1800U planowanie wyznaczonych interwałów, w których urządzenia przesyłają dane. Pozwala to na przejście urządzeń w tryb uśpienia, ponieważ nie muszą one stale oczekiwać na sygnał od routera, co pomaga nawet siedmiokrotnie obniżyć pobór energii dla znacznie dłuższego czasu pracy baterii*.

   Bez funkcji Target Wake Time

   802. 11ac

   Wyższy pobór energii przez urządzenia

   Z funkcją Target Wake Time

   802. 11ax

   7 razydłuższy czas pracy baterii urządzeń typu klient

  • Sygnał Wi-Fi, który sięga jeszcze dalej

   Dzięki zastosowaniu najnowszego standardu Wi-Fi 6(802. 11ax) wraz z technologią OFDMA, router RT-AX1800U zapewnia większy zasięg sygnału bezprzewodowego i lepsze pokrycie przestrzeni – dzieląc każdy kanał na mniejsze podkanały. Każdy z tych podkanałów ma mniejszy zakres, dzięki czemu są one w stanie docierać do nawet o 80% dalej położonych miejsc1. W końcowym efekcie otrzymujesz lepsze połączenie Wi-Fi w całym domu*.

   Ochrona Twojej sieci domowej

   RT-AX1800U oferuje również ASUS AiProtection, pakiet oprogramowania bezpieczeństwa sieci o klasie komercyjnej, napędzany przez Trend Micro™ Smart Home Network. Dzięki zastosowaniu AiProtection chronione są wszystkie podłączone do sieci urządzenia, nawet jeśli nie dysponują one własnym oprogramowaniem antywirusowym, takie jak np. urządzenia typu IoT. AiProtection blokuje najbardziej rozpowszechnione ataki pochodzące z Internetu jeszcze zanim dotrą one do sieci, a jeśli już zostanie wykryte jakieś zainfekowane urządzenie, to AiProtection natychmiastowo zablokuje je, aby zapobiec przesyłaniu osobistych danych do wrogich serwerów.

   > Dowiedz się więcej

   Możliwości połączeń

   RT-AX1800U jest wyposażony w jeden port WAN klasy Gigabit, trzy porty Gigabit LAN oraz port USB 2. 0*. Smart TV, konsole do gry, urządzenia typu NAS, zapasowe łącze internetowe i inne rozwiązania można teraz podłączać do dedykowanych portów. Dzięki temu router RT-AX1800U jest dobrym wyborem jako domowe centrum treści cyfrowych.

   Solidne możliwości sterowania i optymalizacji dzięki ASUSWRT

   Dzięki ASUSWRT masz możliwość konfigurowania, monitorowania oraz sterowania aplikacjami sieciowymi, a wszystko to wykonasz w jednym miejscu za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika w postaci pulpitu. Oferując szybką instalację, wykrywanie wielu urządzeń oraz elastyczne ustawienia, ASUSWRT pomaga Ci maksymalnie wykorzystać wydajność swojej sieci.
   *x Rzeczywista przepustowość łącza i zasięg sygnału Wi-Fi będą się różnić w zależności od warunków sieciowych i czynników środowiskowych, w tym natężenia ruchu w sieci, zastosowanych materiałów budowlanych i konstrukcyjnych, a także obciążenia sieci. Wszystkie wymienione czynniki mogą skutkować niższą rzeczywistą przepustowością danych i mniejszym zasięgiem sieci bezprzewodowej.

   Oświadczenie:
   *Zewnętrzny dysk twardy może wymagać zewnętrznego zasilania do pracy przy podłączeniu przez USB

   • Router ASUS RT-AX53U

   • Przeznaczenie: xDSL (sieci lokalne; telewizja kablowa)
   • Standard Wi-Fi:Wi-Fi 6 (802. 11ax)Wbudowany modem:Obsługa modemów USBInterfejs WAN:1x 10/100/1000BaseT (RJ45)Interfejs LAN:3x 10/100/1000BaseT (RJ45)

   Zobacz pełną specyfikację

   Produkt może pochodzić z ekspozycji

   • Produkty podobne
   • Akcesoria
   • Opis i specyfikacja
   • Opinie

   Klienci widzieli również

   Router TP-LINK Archer AX10

   239, 00 zł

   Router TP-LINK Archer AX55 Wi-Fi 6 AX3000

   399, 00 zł

   Router XIAOMI Mi AIoT AC2350 Czarny

   189, 99 zł

   Domowy system Wi-Fi TP-LINK Deco M4 (2 urządzenia)

   399, 00 zł

   Router TP-LINK TL-MR150 4G LTE 300Mb/s

   299, 00 zł

   Router TP-LINK Archer AX1500

   239, 00 zł

   Router TP-LINK Archer MR400 4G LTE AC1200

   449, 00 zł

   Router TP-LINK Archer AX23 Wi-Fi 6 AX1800

   299, 00 zł

   System Wi‑Fi TP-LINK Deco M5 (1 szt. )

   399, 00 zł

   Router TP-LINK Archer A5 V4

   179, 00 zł

   System mesh Wi-Fi D-LINK Eagle Pro AI M15-2 Wi-Fi 6 AX1500

   499, 00 zł

   Bezprzewodowa karta sieciowa TP-LINK Archer T2U AC600

   69, 99 zł

   Bezprzewodowa karta sieciowa TP-LINK Archer T4U Plus

   129, 99 zł

   Kabel sieciowy ISY Cat-6 (IPC-6100-1) 10 m Szaro-czerwony

   29, 99 zł

   Bezprzewodowa karta sieciowa ASUS USB-AC53 Nano

   149, 00 zł

   Kabel HAMA CAT-5e U / UTP, 1, 5 m

   9, 99 zł

   Kabel sieciowy HAMA CAT 6a 10 Gbit/s S / FTP ekranowany 5m

   44, 99 zł

   Kabel HAMA CAT 5e 1 Gbit/s F / UTP ekranowany 15 m

   54, 99 zł

   Bezprzewodowa karta sieciowa TP-LINK Archer T4E

   149, 99 zł

   Bezprzewodowa karta sieciowa+Bluetooth TP-LINK Archer T5E

   169, 99 zł

   Kabel sieciowy HAMA CAT 6a 10 Gbit/s S / FTP ekranowany 10m

   79, 99 zł

   Kabel HAMA CAT 5e 1 Gbit/s F/UTP ekranowany 3 m

   24, 99 zł

   Karta sieciowa bezprzewodowa ASUS USB-AX56

   329, 00 zł

   Kabel HAMA CAT5e STP 7. 5 m Szary

   44, 99 zł

   Kabel HAMA CAT5e UTP 1. 5 m Szary

   12, 99 zł

   Kabel HAMA CAT5e STP 10 m Szary

   43, 97 zł

   Kabel HAMA CAT5e UTP 3 m Szary

   13, 97 zł

   Dwuzakresowy router WiFi 6 AX1800 (802. 11ax) Asus RT-AX53U obsługujący technologię MU-MIMO i OFDMA oraz zabezpieczenia sieciowe AiProtection Classic obsługiwane przez Trend Micro™.

   Korzyści:

   • Standard WiFi nowej generacji — WiFi 6 (802. 11ax) obsługujący technologię MU-MIMO i OFDMA dla lepszej wydajności i przepustowości.
   • Połącz się na swój sposób — możesz udostępniać Internet 3G/4G, podłączając zewnętrzny modem do portu USB. Ultraszybka prędkość WiFi — RT-AX53U obsługuje standard 1024-QAM, zapewniając radykalnie szybsze połączenia bezprzewodowe. Z całkowitą szybkością sieci około 1800 Mb/s — 574 Mb/s w paśmie 2, 4 GHz i 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz. Zwiększ przepustowość i wydajność — obsługa nie tylko MU-MIMO, ale także techniki OFDMA w celu efektywnego przydzielania kanałów, komunikacji z wieloma urządzeniami jednocześnie. 4 porty Gigabitowe — jeden port Gigabit WAN i trzy porty Gigabit LAN, 10 razy szybsze niż 100-Base T Ethernet. AiProtection i kontrola rodzicielska — pomagają chronić sieć i umożliwiają ustawienie limitu czasu korzystania z sieci przez użytkownika.

    Techniczne

   • Przeznaczenie

    xDSL (sieci lokalne; telewizja kablowa)

   • Interfejs LAN

    3x 10/100/1000BaseT (RJ45)

   • Interfejs WAN

    1x 10/100/1000BaseT (RJ45)

   • Porty pozostałe

    1x USB

   • Wbudowany modem

    Obsługa modemów USB

   • Pamięć

    128 MB Flash 256 MB RAM

   • Diody sygnalizacyjne

    USB WAN WLAN 2. 4 GHz WLAN 5 GHz Zasilanie 3x LAN

   • Obsługa sieci bezprzewodowej

    TAK

   • Częstotliwość pracy

    2. 4 GHz/5 GHz

   • Przepustowość sieci Wi-Fi

    574 Mbps - 2. 4 GHz 1201 Mbps - 5 GHz

   • Antena

    4x zewnętrzna 2 dBi

   • Zastosowane technologie

    MU-MIMO

    Charakterystyka

   • Protokoły i standardy sieciowe

    IEEE 802. 11a IEEE 802. 11ac IEEE 802. 11ax IEEE 802. 11b IEEE 802. 11g IEEE 802. 11n L2TP PPPoE PPTP

   • Funkcje

    DDNS DHCP DMZ Przełączanie portów QoS Serwer FTP Serwer mediów Serwer Samba Strefa gości VPN Wake On LAN

   • Standard Wi-Fi

    Wi-Fi 6 (802. 11ax)

   • Zabezpieczenia

    Filtrowanie adresów MAC Firewall Kontrola rodzicielska WPA WPA Enterprise WPA2 WPA2 Enterprise WPA3 WPS

   • Inne

    Tryby pracy: punkt dostępowy, most, wtórnik, router

    Fizyczne

   • Waga [g]

    346

    Ogólne

   • Załączone wyposażenie

    Przewód RJ-45

   • Okres gwarancji

    36 miesięcy

   • Miejsce realizacji

    Autoryzowany serwis producenta

   • Szczegółowe warunki gwarancji

    Na stronie producenta/importera

   Kupiłeś ten produkt?Oceń go!

   Średnia ocen: 0

   Opinie potwierdzone zakupem (0)

   Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

   Średnia ocen: 0

   Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką:

   Produkt może pochodzić z ekspozycji

 • Instrukcja instalacji, użytkowania i pielęgnacji Dell P3223de

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji, użytkowania i pielęgnacji Dell P3223de

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji, użytkowania i pielęgnacji Dell P3223de