Instrukcja instalacji i szybkiego startu Cafe Ccp06bp2ps1

Instalacja i szybki start Cafe CCP06BP2PS1 jest prosty i szybki. Przed rozpoczęciem upewnij się, że masz wszystkie wymagane elementy, w tym zarówno oprogramowanie jak i sprzęt. Następnie postępuj zgodnie z instrukcją, aby zainstalować i skonfigurować oprogramowanie. Po zakończeniu instalacji możesz uruchomić Cafe CCP06BP2PS1 i wykonać wszystkie konfiguracje, które chcesz. Kiedy oprogramowanie jest już skonfigurowane, możesz uruchomić aplikację i rozpocząć pracę.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji i szybkiego startu Cafe Ccp06bp2ps1

Czy te informacje były pomocne?

Jaka jest jakość języka?
Co wpłynęło na Twoje wrażenia?

Dziękujemy za opinię!

×

Instalacja i uruchomienie programu - szybki start

5. Aby uruchomić program klikamy:Start - RESET2 - R2płatnik w. 10. x (lub R2płatnikPRO w. x lub R2płatnikSBO w. x) lub w ikonę programu na pulpicie.

6. Aby wydrukować instrukcję obsługi (jeśli jej nie mamy) klikamy:Start - RESET2 - Instrukcja użytkownika

7. Przy pierwszym uruchomieniu wczytujemy licencję z płyty instalacyjnejlub internetu, albo rejestrujemy wersję DEMO lub START.

Licencję możemy wczytać później (po zakupie programu),nie tracąc danych wprowadzonych w czasie pracy na wersji demonstracyjnej.

8. Przy pierwszym uruchomieniu program tworzy bazę danych na serwerze SQL.Musimy tylko podać parametry dostępu do serwera, czyli jego nazwę i hasło.Możemy również określić własną nazwę tworzonej bazy.

Jeśli serwer SQL zainstalowany został wraz z programem, parametry dostępoweserwera podstawiają się automatycznie, wystarczy je zaakceptować.

9. Po utworzeniu bazy danych wybieramy przykładowy zestaw danych:

  • Definicje standardowe - w celu rozpoczęcia normalnej pracy

  • Definicje standardowe z przykładowymi danymi - w celu przejrzenia możliwościsystemu przy próbnej pracy z przykładowymi danymi

1. Upewniamy się czy na twardym dysku jest przynajmniej 600 MB wolnego miejsca.

2. Wkładamy firmową płytę z wersjami demonstracyjnymi do napędu CD-ROM.

3. Po ukazaniu się na ekranie obrazka z firmową płytą klikamy w pozycjęR2płatnik (lub R2płatnikPRO lub R2płatnikSBO).

Jeśli obraz płyty się nie ukaże, to z menu Start wybieramy komendę Uruchom, klikamy w przycisk Przeglądaj i z głównego folderu płyty wybieramy Instaluj. exe po czym klikamy Otwórz i OK.

4. Po kliknięciu w przycisk Dalej instalacja standardowa spowoduje automatyczne zainstalowanie programu w katalogu domyślnym. Wraz z programem zainstaluje się bezpłatna wersja serwera bazy danych Microsoft SQL Server w wersji Express.

Jeśli chcemy określić własny katalog docelowy lub wykorzystać zainstalowany już wcześniej serwer MS SQL, albo jeśli chcemy zainstalować wersję sieciową to wybieramy instalację szczegółową.

HE53, HE73 — przewodnik szybkiego startu

Aby przekazać wskazówki związane z wypakowywaniem i uruchomieniem nowego urządzenia, stworzyliśmy krótki film instruktażowy.

Po obejrzeniu przewodnika użytkownik powinien bez problemu rozpocząć analizę zawartości wilgoci za pomocą wagosuszarki HE53 lub HE73.

Instalacja

Umieść wagosuszarkę na stabilnym stole, unikając przeciągów, a następnie złóż ją w następującej kolejności:

  • Najpierw otwórz pokrywę i umieść osłonę przeciwwiatrową na swoim miejscu.

  • Następnie włóż podpórkę tacki na próbki.

  • Następnie włóż uchwyt do tacek na próbki, po czym zamknij pokrywę.

  • Teraz podłącz kabel zasilania.

Na koniec wypoziomuj analizator, używając do tego przednich nóżek, tak aby wyśrodkować bąbelek. Teraz możesz włączyć wagosuszarkę.

Pierwszy pomiar

Wykonajmy pierwszą analizę z HE53, HE73. Teraz widać aktywne parametry pomiarowe. Są to ustawienia fabryczne: temperatura suszenia 105 stopni, standardowy program suszenia oraz automatyczne kryterium wyłączania.

Zwróćmy uwagę na wskaźnik graficzny na wyświetlaczu: pokazuje bieżącą zawartość wilgoci, upływ czasu, bieżącą temperaturę suszenia oraz graficzny wskaźnik postępu...

Konfiguracja

Różne rodzaje substancji wymagają stosowania różnych ustawień analizatora w celu zapewnienia optymalnych wyników suszenia, dlatego można zmieniać temperaturę suszenia, kryterium wyłączania oraz program suszenia.

Tych funkcji wagosuszarki HE53, HE73 używa się najczęściej, a jak widać, korzystanie z nich jest naprawdę bardzo proste...

Adiustacja

Jeśli chcesz dokonać adiustacji analizatora, możesz przeprowadzić adiustację wagi przy użyciu wzorca masy oraz adiustację zespołu grzejnego przy użyciu opcjonalnego zestawu do adiustacji temperatury.

W celu adiustacji wagi naciśnij przycisk menu, przejdź do „kalibracji” i wybierz kalibrację wagi. Analizator zasygnalizuje, że należy umieścić na szalce wzorzec 50 g...

Wskazówki i porady

Prawidłowe przygotowanie próbek i staranne postępowanie stanowią warunek powtarzalnych, dokładnych wyników. Ważne jest równomierne rozprowadzenie próbki na tacce, tak aby ostatecznie otrzymać cienką i równą warstwę.

Zapewni to jednakowe suszenie całej próbki. Konieczne bywa też skruszenie lub zmielenie próbki przed poddaniem jej analizie, co można zobaczyć na tym przykładzie...

Instrukcja instalacji i szybkiego startu Cafe Ccp06bp2ps1

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji i szybkiego startu Cafe Ccp06bp2ps1

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji i szybkiego startu Cafe Ccp06bp2ps1