Instrukcja montażu i naprawy Cal Spas 6200

Instrukcja montażu i naprawy Cal Spas 6200 jest przeznaczona do użytku przy budowie i naprawie zestawów spa z serii 6200. Instrukcja zawiera szczegółowe wytyczne dotyczące montażu, konserwacji i naprawy, a także wskazówki dotyczące łatwego i bezpiecznego użytkowania. Instrukcja zawiera również informacje o bezpiecznym przechowywaniu i dbaniu o zestawy spa, aby utrzymać je w dobrym stanie przez długi czas. Instrukcja jest przeznaczona do wsparcia wszystkich korzystających z zestawów spa z serii 6200 i jest przeznaczona do użytku zarówno przez profesjonalnych techników, jak i amatorów.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu i naprawy Cal Spas 6200

Jak korzystać?

Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia Cal Spas 6200. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z Cal Spas 6200.

Dla Twojej wygody

Jeżeli przeglądanie instrukcji Cal Spas 6200 bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

  • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji Cal Spas 6200 na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
  • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję Cal Spas 6200 na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

Instrukcja obsługi Cal Spas 6200

Advertisement
Wersja drukowana

Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji Cal Spas 6200 a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

Streszczenia

Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do Cal Spas 6200. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

Instrukcje obsługi i inne informacje

Chcemy, aby nasi klienci podążali we właściwym kierunku, dlatego zebraliśmy w jednym miejscu informacje, do których warto mieć komfortowy dostęp. Kliknij tutaj, aby zobaczyć instrukcję obsługi swojego pojazdu.

Wprowadź numer VIN swojego pojazdu

—LUB—

Wpisz rocznik i model pojazdu

Ref: 8504030

Stworzyliśmy i przetestowaliśmy ten rower gravelowy do regularnej jazdy. Zapewnia on komfort i wydajność na drogach o dobrej nawierzchni.

Odkryj Gravel. Szeroka kierownica ucięta pod kątem 16°, koła 700 i opony Tubeless Ready w rozm. 35, Shimano 105 R7000 i compact 50/34, zapewniają komfort i wydajność na drogach o dobrej nawierzchni.

Montaż

Obejrzyj nasz film instruktażowy, aby dowiedzieć się, jak złożyć rower.

Zachowaj ostrożność podczas montażu wspornika kierownicy. Śruby mocujące kierownicę do wspornika powinny być dokręcone z siłą 6Nm.

Przed rozpoczęciem użytkowania roweru należy przesunąć dźwignię zacisków hamulcowych w dół, aby zbliżyć do siebie klocki hamulcowe.

Konserwacja

Sprawdź jak we włąściwy sposób dbać o swój rower

Naprawa

Odpowiedź, której szukasz, znajdziesz w FAQ.

Części zamienne

Potrzebujesz wymienić jakieś części? Tutaj znajdziesz wszystkie nasze części zamienne do swojego roweru

Usługi serwisu

Możesz spróbować wykonać wszystkie powyższe prace samodzielnie lub możesz odwiedzić serwis w swoim sklepie Decathlon i poprosić nas o wykonanie ich dla Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji na temat usług oferowanych przez serwis, kliknij na poniższy link.

Instrukcja obsługi

Potrzebujesz instrukcji do roweru? Kliknij poniżej.

Instrukcja montażu i naprawy Cal Spas 6200

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu i naprawy Cal Spas 6200

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu i naprawy Cal Spas 6200