Instrukcje dla użytkowników Fujitsu Stylistic M532

Instrukcje dla użytkowników Fujitsu Stylistic M532 są przeznaczone dla osób, które zamierzają używać tabletu Fujitsu Stylistic M532. Instrukcje te zawierają szczegółowe informacje na temat obsługi wszystkich funkcji tabletu i zapewniają użytkownikom podstawowe informacje na temat konfiguracji i używania urządzenia. Instrukcje dla użytkowników Fujitsu Stylistic M532 zawierają także informacje dotyczące dostępnych funkcji oraz wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i bezpieczeństwa w sieci. Instrukcje te są łatwe w obsłudze i dostarczają użytkownikom szczegółowych informacji na temat konfiguracji, używania i konserwacji tabletu.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje dla użytkowników Fujitsu Stylistic M532

Digital Annealer

Digital Annealer to futurystyczne podejście do informatyki, które obejmuje korzyści płynące z komputerów kwantowych i klasycznych, mające na celu rozwiązanie najbardziej kompleksowych problemów, z jakimi mierzy się biznes.

Centrum Prasowe Wirtualnemedia. pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

Norton chroni użytkowników tabletów Fujitsu Stylistic

Multimedialne tablety Fujitsu STYLISTIC M532 będą wyposażone w program Norton Tablet Security

Warszawa, 5 lipca 2012 r. Firma Symantec, producent oprogramowania Norton, poinformowała, że wybrani użytkownicy tabletów Fujitsu STYLISTIC M532 będą mogli skorzystać ze stworzonej dla urządzeń z systemem Android aplikacji Norton Tablet Security. Fujitsu będzie oferować użytkownikom tabletów STYLISTIC bezpłatną roczną subskrypcję na pełną wersję programu Norton Tablet Security w wielu językach w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

Coraz więcej konsumentów korzysta z urządzeń mobilnych w pracy i życiu prywatnym, w przypadku zgubienia lub kradzieży tabletu ryzykują oni znacznie więcej, niż tylko utratę kontaktów — niepowołane osoby mogą uzyskać dostęp do ich poczty elektronicznej, kont w serwisach społecznościowych i bankach” — powiedział Dave Cole, wiceprezes ds. produktów mobilnych Norton. „Zainstalowanie programu Norton zapewni bezpieczeństwo tych danych. Norton Tablet Security to ochrona przed zagrożeniami fizycznymi i sieciowymi, którą zapewnia jedna z najbardziej renomowanych marek w branży zabezpieczeń”.

Multimedialny tablet Fujitsu STYLISTIC M532 z systemem operacyjnym Android 4. 0 jest urządzeniem atrakcyjnym i eleganckim. To optymalny wybór dla użytkowników korzystających z prywatnych urządzeń mobilnych w pracy, w ramach modelu „Bring Your Own Device” (Przynieś własne urządzenie). Właśnie taki sposób użytkowania wymaga szczególnie wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

 „Użytkownicy przechowują na swoich urządzeniach mobilnych wiele danych osobistych i poufnych, bezpieczeństwa nie należy więc bagatelizować” — powiedział Dieter Heiss, szef działu systemów obsługi stanowisk pracy w firmie Fujitsu Technology Solutions. „Norton Tablet Security zapewnia kompleksową ochronę zarówno przed szkodliwym oprogramowaniem, jak i nieuprawnionym użyciem urządzenia i zapisanych w nim danych. To cenne rozwiązanie i cieszymy się, mogąc zaoferować je naszym klientom w pełnej wersji”.


Norton Tablet Security chroni dane użytkowników przed zagrożeniami internetowymi oraz pozwala zdalnie zlokalizować i zablokować zgubione lub skradzione urządzenie. Najważniejsze funkcje programu to:

 • Ochrona przed zagrożeniami pobieranymi z Internetu — program automatycznie skanuje wszystkie aplikacje i ich aktualizacje pobierane na tablet pod kątem zagrożeń.
 • Ochrona przed atakami typu „phishing” przez sieć WWW — funkcja ta blokuje fałszywe witryny internetowe, które próbują wyłudzić dane osobowe. Chroni tablet i informacje osobiste użytkownika również podczas korzystania z sieci Wi-Fi, nie spowalniając przy tym pracy urządzenia.
 • Zdalna blokada i wymazywanie danych przez sieć WWW — umożliwia użytkownikom zablokowanie skradzionego lub zgubionego tabletu przez Internet, dzięki czemu dane i urządzenie są chronione przed użyciem przez niepowołane osoby. W razie potrzeby dane można też całkowicie wymazać.
 • Zdalna lokalizacja urządzenia przez sieć WWW — funkcja ta wyświetla lokalizację tabletu na mapie.
 • Usługa Norton Community Watch — gromadzi informacje przekazywane dobrowolnie przez miliony użytkowników oprogramowania Norton, aby szybciej wykrywać nowe zagrożenia, identyfikować niebezpieczne pliki i zapewniać lepszą, skuteczniejszą ochronę.
 • Automatyczna usługa Live Update z wykrywaniem stanu roamingu — automatycznie pobiera aktualizacje zabezpieczeń i instaluje je w urządzeniu. Jeśli użytkownik korzysta z roamingu, aktualizacje nie są pobierane, aby uniknąć generowania wysokich opłat.
 • Ochrona przed zagrożeniami tabletów — funkcja ta wykrywa i eliminuje zagrożenia, nie ograniczając wydajności tabletu.
 • Sugerowana cena detaliczna oprogramowania Norton Tablet Security wynosi ok. 105 zł na rok.

  O produktach marki Norton

  Norton chroni to, co najważniejsze dla użytkowników, we wszystkich aspektach ich cyfrowego życia. Norton oferuje szereg rozwiązań technologicznych, zapewniających bezpieczeństwo przy korzystaniu z komputera PC i urządzeń mobilnych, a także pomoc techniczną i backup danych online. Polub Norton na Facebooku: http://www. com/norton.

  O firmie Symantec

  Firma Symantec jest światowym liderem w zakresie zabezpieczeń, zarządzania systemami pamięci masowych, które pomagają firmom i klientom indywidualnym w bezpieczny sposób zarządzać danymi. Nasze oprogramowanie i usługi chronią przed większą ilością zagrożeń, w większej liczbie punktów, bardziej kompleksowo i efektywnie – niezależnie od miejsca lub sposobu wykorzystywania informacji. Więcej informacji na stronie www. com.

  O firmie Fujitsu

  Japońska firma Fujitsu jest jednym z liderów branży teleinformatycznej, oferującym szeroką gamę technologii, rozwiązań i usług. Zatrudnia ok. 170 tys. pracowników, którzy obsługują klientów w ponad 100 krajach. Fujitsu korzysta ze swojego doświadczenia w branży teleinformatycznej, aby razem ze swoimi klientami kształtować przyszłość społeczeństw. W roku finansowym zakończonym 31 marca 2012 r. firma Fujitsu Limited osiągnęła skonsolidowane przychody w wysokości 4, 5 bln JPY (54 mld USD). Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.

  O firmie Fujitsu Technology Solutions

  Fujitsu Technology Solutions jest wiodącym europejskim dostawcą infrastruktur informatycznych, obecnym na wszystkich najważniejszych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz w Indiach. Wśród klientów firmy znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak też małe i średnie firmy oraz klienci indywidualni. W oparciu o koncepcję dynamicznych infrastruktur firma oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych, od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną oraz udostępnianie infrastruktury w formie usługi. Fujitsu Technology Solutions zatrudnia ponad 13 tys. pracowników. Firma wchodzi w skład globalnej Grupy Fujitsu (Fujitsu Group). Więcej informacji można znaleźć pod adresem ts. com/aboutus.

  Tylko na WirtualneMedia. pl

 • SkyShowtime z brakami w ofercie i pierwszymi problemami. „Nieidealny start”

  Osoby, które zdecydują się na subskrypcję SkyShowtime przynajmniej do końca marca, będą płacić połowę ceny. Promocji towarzyszy jednak rozczarowanie części użytkowników. Nowy serwis streamingowy nie udostępnił wszystkich odcinków wyemitowanych już w USA produkcji. Brakuje niektórych klasyków i treści w jakości 4K. Eksperci w rozmowie z Wirtualnemedia. pl twierdzą, że ciężko mówić o starcie idealnym.

 • Po co TVN Warner Bros. Discovery VOD. pl? „Darmowe platformy wracają do łask”
 • Marki drwią z InPostu. Marek Staniszewski: Założyciel balansuje na granicy wielkości i śmieszności
 • UOKiK chce ukarać Chajzera, Dodę i Rozenek-Majdan za nieoznaczone reklamy. „Pokazówka w dobrym celu”
 • RMF FM umacnia się na pozycji lidera. Jedynka i Trójka z największymi wzrostami
 • Zaloguj się

  Galeria

  PR NEWS

 • Najnowsze
 • NAJPOPULARNIEJSZE
 • Ciepły i przytulny dom z energooszczędnymi drzwiami Nowa panorama możliwości - system przesuwny Schüco AS PD 75. HI Okulary czy gogle, co lepiej sprawdzi się na ośnieżonym stoku? Dostosowana do pracy w zupełnej ciemności, z najszybszym zoomem optycznym - nowa kamera PTZ od Axis mBank: najtańsze tablety nie tylko w augmented reality Fotoreportaż pełen ciepła w Bibliotece Narodowej

  Zobacz poniższy poradnik dla Fujitsu Stylistic ST3500. Wszystkie poradniki na stronie ManualsCat. com mogą być przeczytane całkowicie bezpłatnie. Korzystając z przycisku 'Wybierz język', możesz wybrać język, w którym chciałbyś zobaczyć poradnik.

  MANUALSCAT | PL

  Pytania i odpowiedzi

  Masz pytanie dotyczące Fujitsu Stylistic ST3500, ale nie możesz znaleźć odpowiedzi w instrukcji użytkownika? Być może użytkownicy ManualsCat. com mogą pomóc ci w znalezieniu odpowiedzi. Wypełniając poniższy formularz twoje pytanie pojawi się w instrukcji Fujitsu Stylistic ST3500. Upewnij się, że opisujesz trudności z Fujitsu Stylistic ST3500 tak precyzyjnie, jak tylko możesz. Im bardziej precyzyjne jest twoje pytanie, tym większa szansa na szybsze otrzymanie odpowiedzi od innego użytkownika. Gdy ktoś zareaguje na twoje pytanie zostanie wysłany do ciebie automatyczny e-mail z powiadomieniem.

  Zadaj pytanie o Fujitsu Stylistic ST3500

  Marka:
  Fujitsu
  Produkt:
  Tablett
  Model/nazwa:
  Stylistic ST3500
  Typ pliku:
  PDF
  Dostępny w językach:
  Angielski

  Powiązane produkty Fujitsu Stylistic ST3500

  Instrukcje dla użytkowników Fujitsu Stylistic M532

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcje dla użytkowników Fujitsu Stylistic M532

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcje dla użytkowników Fujitsu Stylistic M532