Lista części mechanicznych 3com 3comimpact Iq

Lista części mechanicznych 3com 3comimpact IQ obejmuje szeroki zakres części, które są zaprojektowane do zapewnienia wydajności i wytrzymałości. Części te obejmują m.in. złącza, przewody, kable, zawory, zaciski, złącza, przełączniki, dźwignie i elementy mocujące. Wszystkie części są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są przystosowane do wielu aplikacji, aby zapewnić niezawodność i trwałość. Ponadto, części są dostępne w różnych rozmiarach i są łatwe w instalacji. 3com 3comimpact IQ oferuje szeroki wybór części, które pomogą zapewnić bezawaryjną pracę i zapewnią długotrwałe zadowolenie z użytkowania.

Ostatnia aktualizacja: Lista części mechanicznych 3com 3comimpact Iq

Elementy mechaniczne

W procesie projektowania i produkcji układów elektronicznych bardzo istotnym czynnikiem jest zastosowanie odpowiednich elementów mechanicznych. To od nich w dużej mierze zależy dopasowane do siebie poszczególnych podzespołów i ostatecznie - wygodny montaż aplikacji w miejscu jej przeznaczenia i późniejsza obsługa. Bardzo ważne jest również zastosowanie elementów zabezpieczających - zarówno tych chroniących użytkownika, jak i sam układ. Wykorzystując odpowiednio dobrane części mechaniczne, możemy znacząco wpłynąć na żywotność i funkcjonalność projektowanych urządzeń.

Części mechaniczne w katalogu TME

W ofercie TME dostępnych jest ponad 15 tysięcy elementów mechanicznych przydatnych w konstruowaniu różnych urządzeń. Wśród nich znaleźć można podstawowe elementy konstrukcyjne, takie jak śruby, wkręty, nakrętki, podkładki oraz wkładki gwintowane. W stabilizacji instalacji z pewnością pomogą różnego rodzaju elementy zabezpieczające, ustalające oraz dystansowe, a także prowadnice, uchwyty i obejmy. Montaż w miejscu przeznaczenia ułatwią takie podzespoły mechaniczne, takie jak zawiasy, stopy i nóżki. Mobilność całego urządzenia i poszczególnych jego części zagwarantują odpowiednio dobrane rączki i koła, a także niezbędne w wielu miejscach łożyska. Uszczelki pozwolą zachować szczelność wykonanych połączeń, a zaślepki zabezpieczą nieużywane otwory i gniazda. Wygodną obsługę urządzenia zapewnią pokrętła, gałki i dźwignie, natomiast zamki pozwolą ograniczyć dostęp do sterowania osobom niepowołanym. Duży wybór części mechanicznych daje szansę na dobór odpowiedniego wyposażenia dla bardzo różnych projektów. Stabilność montażu, bezpieczna i wygodna obsługa to czynniki, które koniecznie należy wziąć w nich pod uwagę.

Znajdź efektywnie przedsiębiorstwa wykwalifikowane w sektorze Silniki i części mechaniczne przy pomocy międzynarodowej bazy danych Kompass i jej narzędzi wyszukujących. Wyszukuj kluczowe dane o firmach Silniki i części mechaniczne wyspecjalizowanych w branży używając globalnej bazy danych Kompass i jej opcji wyszukiwania.
Obejmujący ponad 60 krajów międzynarodowy katalog firm Kompass zawiera godne zaufania i regularnie aktualizowane informacje prawne i finansowe. Dla każdej działalności obecnej w naszej bazie odczytaj liczbę jej pracowników, zakres jej usług, jej adres korespondencyjny, a ponadto będzie do dyspozycji przynajmniej jeden numer telefonu. Poniższe wielorakie kryteria są wskaźnikami sukcesu dla Twoich działań komunikacyjnych: data utworzenia, personalia, zakres usług, forma prawna, przychód i więcej…
ByPath, wspierając Twoją firmę zarówno danymi ilościowymi dzięki marketingowi Big Data, jak i danych jakościowych, które pochodzą z baz danych Kompass, pozwoli Ci opracować skuteczną nową strategię rozwoju biznesu. Znajdź swoje leady dzięki ByPath, platformie business intelligence korzystającej z zasobów Big Data, która bierze pod uwagę miliardy danych z sieci i bazy danych Kompass, by dostarczyć ważne informacje dla Twojej działalności. Zidentyfikuj nowe drogi biznesowe poza zwyczajnymi kanałami. Codziennie narzędzie przesyła Ci spersonalizowane powiadomienia z Twojego rynku. ByPath jest niezbędnym narzędziem alertującym, które donosi o Twoich potencjalnych klientach! Odkryj ByPath, the rozwiązanie “Sell it Social” stworzone przez Kompass i jednocześnie radykalnie zwiększ Twój wskaźnik social sellingu i Twoją zdolność do prowadzenia skutecznego Social Media Marketingu.

 • Product Design & Manufacturing Collection

  Jeden niezastąpiony pakiet narzędzi projektowych i inżynieryjnych do projektowania mechanicznego i przemysłowego

 • Inventor Professional

  Autodesk Inventor to profesjonalne rozwiązanie CAD 3D do projektowania mechanicznego, tworzenia symulacji, analiz i dokumentacji. Oprogramowanie to jest najbardziej intuicyjnym i łatwym w obsłudze programem CAD 3D, zawierającym wszystkie profesjonalne narzędzia projektowe.

  Inventor Professional – zalety programu

  Powstający w programie Autodesk Inventor model jest komputerowym odpowiednikiem rzeczywistego wyrobu. Tworzony model zawiera informacje począwszy od geometrii, wyglądu, symulacji działania i rzeczywistego zachowania. Zawiera także dane o ilości elementów, kosztach, aż po elementy technologiczne. Projektowanie parametryczne pozwala na szybką zmianę niemal każdego szczegółu modelu i automatyczną aktualizację powiązanych części i zespołów, wraz z aktualizacją dokumentacji zestawieniowej i konstrukcyjnej.

  Projektowane mechanizmy w programie Autodesk Inventor posiadają możliwość wykonania symulacji ruchu i wykrycia kolizji. W połączniu z symulacją dynamiczną możemy dokładnie określić prędkości, przyspieszenia, siły, momenty działające w czasie ruchu mechanizmu. Wbudowana analiza MES umożliwia statyczną analizę: części, zespołów, konstrukcji ramowych, oraz wykonanie analizy wytrzymałościowej w danej chwili pracy mechanizmu. Elastyczne narzędzia do importu modeli CAD 3D pozwalają na współpracę i kooperację, a narzędzia edycji bezpośredniej umożliwiają szybką i łatwą zmianę geometrii importowanej części.

  Projektowanie CAD z programem Autodesk Inventor

  Autodesk Inventor zawiera bogate narzędzia do generowania dokumentacji warsztatowej 2D, rzutów izometrycznych, tworzenia dokumentacji zestawieniowej, list części, rysunków montażowych w formacie DWG. W końcowym etapem tworzenia produktów możemy wykonać fotorealistyczne wizualizacje oddające rzeczywisty wygląd naszego wyrobu, wykonać animacje działania czy utworzyć film prezentujący nasz produkt.

  Program Autodesk Inventor Professional pozwala m. in. na:

  • modelowanie części z użyciem parametryzacji i adaptacyjności,
  • szybkie tworzenie złożonych zespołów używając elementów z bibliotek zwierających ponad 1 mln części znormalizowanych wg 18 norm narodowych,
  • szybkie tworzenie konstrukcji blaszanych i rozwijanie rozkrojów,
  • tworzenie konstrukcji spawanych uwzględniających procesy przygotowania, spawania i obróbki po spawaniu,
  • tworzenie konstrukcji ramowych z wykorzystaniem bazy profili stalowych i narzędzi do szybkiego docinania i detalowania konstrukcji,
  • automatyzacje i szybkie tworzenie zaawansowanych instalacji za pomocą specjalnych narzędzi do tworzenie instalacji kablowych i rurowych,
  • projektowanie części i zespołów maszyn z użyciem generatorów oraz kalkulatorów, co oszczędza czas,
  • wygenerowanie przekładni, połącznie lub sprężyny w oparciu o precyzyjne obliczenia.

   Zobacz jakie dodatkowe narzędzia są dostępne wraz z programem Inventor

  Inventor - od czego zależy jego cena?

  Cena oprogramowania Inventor różni się w zależności od rodzaju subskrypcji (nowa licencja czy odnowienie? ), długości trwania subskrypcji (rok czy 3 lata? ), liczby stanowisk, które planujesz kupić oraz aktualnie obowiązujących promocji.

  Masz pytania odnośnie zakupu - koniecznie skontaktuj się z naszą firmą:

  Fusion 360

  Program Autodesk Fusion 360 posiada naprawdę potężny pakiet narzędzi na jednej platformie oprogramowania - wszystko co powinno mieć zintegrowane oprogramowanie CAD i dużo więcej. Są to m. :

  Modelowanie w Fusion 360 - za pomocą narzędzi do 3D części, zespołów i złożeń, modelowanie części giętych z blachy, Free-form, powierzchnie z T-Spline, itd.

  Projektowanie generatywne we Fusion 360, generowania kształtu w oparciu o cele, ograniczenia, materiały, itd. a także modelowania swobodnego.

  Generowania dokumentacji 2D we Fusion 360 - generowanie widoków, rzutów, przekrojów, wymiarowanie, lista części, opisywanie dokumentacji.

  Dokumentacja 3D we Fusion 360 - tworzenie rysunków eksplodowanych i montażowych, tworzenie dokumentacji.

  Wizualizacje we Fusion 360 - tworzenie renderingu i wizualizacji wyrobów, wizualizacji pracy mechanizmu, ruchu maszyny, animacji wiązań i montażu elementów. Jednym słowem wszytskie narzędzia umożliwiające szybkie wykonanie foto realistycznej wizualizacji, przydatne przed wyprodukowanie rzeczywistego produktu.

  Analizy MES we Fusion 360 - obliczenia wytrzymałościowe części i zespołów, statyczna analiza wytrzymałościowa, drgań własnych i wyboczenia, obliczeń cieplnych i naprężeń, optymalizacja kształtu, analizy dużych odkształceń, itd.

  Zarządzanie dokumentacją projektową, wersjonowania plików we Fusion 360

  Obróbka CAM we Fusion 360 - narzędzia do wytwarzania produktów: obróbka HSM na 2, 2. 5, 3 osie, indeksowana obróbka dla 4 i 5 osi, wycinanie, wiercenie, toczenie, frezowanie, postprocesory, symulowanie ścieżki narzędzia. Z tych funkcji ucieszą się osoby z takich działów jak wytwarzanie czy produkcji.

  Edycji i pracy z modelami 3D z innych systemów CAD we Fusion 360.

  Edycji i naprawy skanów 3D modeli siatkowych (pliki STL, OBJ, MESH) we Fusion 360

  Praca grupowa we Fusion 360 - udostępniania innym użytkownikom projektów, komentowania i nanoszenia uwag, współdzielenia projektu oraz pracy zdalnej.

  Drukowanie 3D we Fusion 360: edycja modeli, dzielenie, skalowanie, budowa podpór, ścieżki dla drukarek.

  Projektowanie elementów PCB i synchronizacja zmian - program EAGLE w Autodesk Fusion 360.

  Ponadto program Fusion 360 umożliwia łatwą współprace z każdego miejsca i współdzielenie danych w Internecie. Użytkownik otrzymuje najlepsze oprogramowanie do tworzenia dokumentacji, projektowania, modelowania (także modelowanie swobodne i powierzchniowe), prototypowania, konstrukcji blachowych a nawet tuningu samochodów.

  Program Fusion 360 świetnie nadaje się dla osób zajmujących się wzornictwem przemysłowym, product design czy pracujących w firmach zajmujących się modelowaniem 3D, wykonywaniem symulacji na zlecenie jak również produkcją elementów.

  Dostępna w podstawowej wersji zakładka CAM może być wzbogacona przez zakupie np. rozszerzenia Machining Extension. Podobnie w przypadku modulu CAD - dostępne rozszerzenia do projektowania: Product Design Extension i Generative Design Extension mogą wspomóc użytkowników programu Autodesk Fusion 360 w projektowaniu różnego rodzaju produktów.

  Program Fusion 360 działa trochę jak aplikacja w chmurze, która po założeniu konta umożliwia w łatwy sposób korzystanie z narzędzi 3d cad cam cae z dowolnego miejsca. Do istalacji potrzebne jest stanowisko komputerowe zaopatrzone w odpowiedni system operacyjny. Niezbędne jest korzystanie z urządzenia posiadającego dostęp do internetu. Aktualizacje i starsze wersje możesz pobrać na indywidualnym koncie klienta.

  Specjalne narzędzia do udostępniania danych i plików usprawniają współpracę nawet wśród użytkowników, który nie pracują w programie Autodesk Fusion 360. Dotatkowe funcje w programie do modelowania, symulacji, wspomagania produkcji są do nabycia oddzielnie, osobno dla każdego z użytkowników.

  Czy w Autodesk Fusion 360 możliwe jest wykonanie foto realistycznej wizualizacji?

  TAK. Oprogramowanie to posiada możliwości tworzenia wizualizacji produktu, a nawet animacji montażu, małym nakładem pracy. Do tego celu służy specjalna zakładka RENDER oraz ANIMATION.

  Czy w Autodesk Fusion 360 można zasymulować wyprodukowanie rzeczywistego produktu?

  TAK. Moduł CAM służy do tworzenia symulacji obróbki i generowania kodów NC do sterowania maszyn numerycznych.

  Fusion 360 - od czego zależy cena?

  Cena oprogramowania Fusion 360 różni się w zależności od rodzaju subskrypcji (nowa licencja czy odnowienie? ), długości trwania subskrypcji (rok czy 3 lata? ), liczby stanowisk, które planujesz kupić oraz aktualnie obowiązujących promocji.

  Masz pytania odnośnie zakupu Autodesk Fusion 360 - koniecznie skontaktuj się z naszą firmą:

  Fusion 360 - rozszerzenia

  Fusion 360 to wszechstronne oprogramowanie nowej generacji łączące w sobie narzędzia do projektowania, inżynierii i wytwarzania. Wszystkie niezbędne technologie CAD, CAM, CAE i PCB 3D dostępne są na żądanie w chmurze. Z tego też względu w całym cyklu: od pomysłu i modelowania 3D do wytwarzania możliwa jest pełna współpraca i sprawna komunikacja wszystkich osób w zespole.

  Dodatki Fusion 360

  Teraz możesz jeszcze bardziej zwiększyć możliwości swojego programu o specjalne dodatki Fusion 360 (Fusion 360 Extensions) będące płatnymi rozszerzeniami standardowych funkcjonalności lub włączające nowe możliwości. W chwili obecnej dostępnych w naszym sklepie jest 5 nowych dodatków do Fusion 360, które opisujemy poniżej:

  Dodatek Fusion 360 - Team Participant

  Funkcjonalność istotna dla współpracowników: pomaga udostępniać, przeglądać i zarządzać projektami na dowolnym urządzeniu i w dowolnym miejscu wszystkim członkom zespołu niezależnie od stanowiska i roli. 1 osoba = 1 licencja. Dodatek wspomaga wymianę informacji między osobami, które nie posiadają standardowej subskrypcji programu Fusion 360.


  Dodatek Fusion 360 – Generative Design Extension

  Umożliwia wygenerowanie nieograniczonej ilości niespotykanych rozwiązań projektowych, zoptymalizowanych dla danego materiału i technologii wytwarzania. Zredukuj wagę i koszt, zwiększ integralność strukturalną i trwałość produktów dzięki AI i niecodziennemu podejściu konstrukcyjnemu.


  Dodatek Fusion 360 – Machining Extension

  Zwiększa podstawowe możliwości modułu CAM we Fusion 360 m. o zaawansowane strategie na 3 i 5-osi, optymalizację ścieżki narzędzia i automatyzację procesów. Umożliwia tworzenie wysokiej jakości części.


  Dodatek Fusion 360 – Additive Build Extension

  Wykorzystaj nowoczesną technologię druku 3D opartą na stapianiu proszku aby zmniejszyć koszty i straty materiału przy produkcji elementów z metalu i wytwarzać lekkie i bardziej wytrzymałe części.


  Dodatek Fusion 360 – Nesting & Fabrication Extension

  Zoptymalizuj i zautomatyzuj proces zagnieżdżania arkuszy i układów dla części z blachy (lub nie blaszanych) w ramach przygotowań do cięcia na maszynach CNC.

  Rozszerzenia Fusion 360 – jak można je kupić?

  Dodatki Fusion 360 możesz kupić na 1 rok, a Fusion 360 Team Participant dysponuje także 3 letnią subskrypcją. Część z tych dodatków jest też z dostępnych w chmurze, a zapłacisz za nie jednostkami kredytowymi Cloud Credits. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem jednostek Cloud Credit, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. 

  Fusion 360 - pakiety

  Projektuj za pomoca inteligentnych narzedzi, testuj, udoskonalaj i rozwijaj swój produkt, przygotuj model do obróbki CNC. Zmaksymalizuj wydajność i obniż koszty.

  Jeśli zamujesz się tworzeniem produktów lub/i przygotowaniem modelu do wytwarzania, zajrzyj na nowe Pakiety Fusion 360. Każdy z przedstawionych niżej zestawów zawiera licencję oprogramowania Fusion 360 wraz z 3 lub 5 rozszerzeniami.


  Zalety Pakietów Fusion 360:

 • rozszerzysz możliwości swojego programu,
 • rozwiążesz problem braku kompatybilności narzędzi,
 • zmniejszysz koszty i czas wdrożenia oprogramowania,
 • zwiększych wydajność dzięki auomatyzacji przepływów pracy w zespołach,
 • uprościsz procesy produkcyjne,
 • skrócisz czas wprowadzania produktów na rynek,
 • zwiększysz innowacyjność produktów.
 • Zawartość pakietów Fusion 360

  Pakiet Fusion 360 for Manufacturing

 • Fusion 360– roczna licencja kompletnego, zintegrowanego systemu CAD/CAM/CAE działającego w chmurze.
 • Fusion 360 Product Design Extension – automatyzuje projektowanie złożonych elementów, poprawia jakość produktów i usprawnia rozwój wyrobu dzięki wskazówkom produkcyjnym. pl/autodesk-360/autodesk-fusion-360/symulacje/">Fusion 360 Simulation Extension – środowisko do prowadzenia obliczeń, analiz i symulacji. Użytkownik programu ma do dyspozycji, aż 8 typów analiz wykonywanych metodą elementów skończonych.
 • Fusion 360 Manage Extension – odblokowuje dodatkowe funkcje zarządzania danymi i zarządzania zmianami projektu na dowolnym etapie produkcji.
 • Fusion 360 – roczna licencja kompletnego, zintegrowanego systemu CAD/CAM/CAE działającego w chmurze
 • Fusion 360 Machining Extension – dodaje rozszerzoną funkcjonalność do obszaru obróbki na obrabiarkach CNC, rozszerzając możliwości obróbki w środowisku CAM. pl/autodesk-360/autodesk-fusion-360/fusion-360-nesting-fabrication-extension/">Fusion 360 Nesting & Fabrication Extension – optymalizuje układy konstrukcji blaszanych, aby zapewnić efektywną maksymalizację wydajności produkcyjnych i zminimalizowanie odpadów. pl/autodesk-360/autodesk-fusion-360/fusion-360-additive-build-extension/">Fusion 360 Additive Build Extension – umożliwia przygotowanie druku 3D w technologii przyrostowej. Skorzystaj z niego, aby produkować lżejsze, mocniejsze i lepiej działające części, jednocześnie zmniejszając straty materiału i koszty.
 • Fusion 360 Manage Extension – dodaje zaawansowane funkcje zarządzania danymi i zmianami projektu, na dowolnym etapie produkcji.
 • Pakiet Fusion 360 for Product Design

  AutoCAD Mechanical

  Oprogramowanie do kreślenia i projektowania AutoCAD® Mechanical to AutoCAD® stworzony z myślą o przyśpieszeniu procesu projektowania mechanicznego. Program zawiera wszystkie funkcje AutoCAD, a także bogate biblioteki części znormalizowanych, kształtowników stalowych, generatory części maszyn, obliczenia mechaniczne oraz narzędzia automatyzujące zadania projektowe.

  AutoCAD Electrical

  Dzięki AutoCAD Electrical projektowanie elektrycznych systemów sterowania i zasilania jest nie tylko szybsze, ale również dokładniejsze. Świetna współpraca z programem Autodesk Inventor zapewnia integracje schematów elektrycznych z modelem 3D urządzenia. Program AutoCAD Electrical dostępny jest teraz w pakiecie 'AutoCAD ze specjalistycznymi zestawami narzędzi'.  Oznacza to, że kupujesz jednego AutoCADa a otrzymujesz w pakiecie 9 różnych programów. Klikając w nazwy poniżej przejdziesz na ich pełne opisy.

 • AutoCAD
 • AutoCAD Electrical
 • AutoCAD Architecture
 • AutoCAD Mechanical
 • AutoCAD Plant 3D
 • AutoCAD MEP
 • AutoCAD Map 3D
 • AutoCAD Raster Design
 • AutoCAD mobile oraz web app
 • Dlaczego polecamy program AutoCAD Electrical?

  Oprogramowanie AutoCAD Electrical zawiera specjalny zestaw narzędzi do projektowania instalacji elektrycznych. Przeprowadzono analizy, na podstawie których okazało się, że zestaw ten nawet o 95% może zwiększyć produktywność projektowania

  AutoCAD Electrical robi to m. poprzez:

 • Redukcję błędów i niezgodności ze standardami przemysłowymi.
 • Automatyzację pracochłonnych czynności jak np. rysowanie drabinek lub przewodów jedno/wielo-fazowych, kontrola numeracji przewodów, etykiet itd.
 • Udostępnienie katalogu 45 000 elementów elektrycznych, obejmujących pełną gamę urządzeń wejścia-wyjścia takich jak przełączniki, czujniki, lampy i wiele innych.
 • Ułatwienia w zarządzaniu projektami i folderami rysunków.
 • Bezpieczną wymianę danych projektowych z innymi działami w firmie lub kontrahentami.
 • Automatyczne generowanie raportów.

 • W dodatku cena programu AutoCAD Electrical obejmuje dostęp do pozostałych programów i narzędzi pakietu: w każdej chwili możesz zainstalować kolejny jeśli będziesz tego potrzebować, aby skorzystać z innego branżowego zestawu narzędzi.

  Skontaktuj się z nami, aby poznać aktualne promocje i zniżki:

  Vault

  Oprogramowanie do zarządzania danymi Autodesk Vault ułatwia zespołom projektowym i inżynierom organizowanie danych oraz zarządzanie nimi, a także pozwala śledzić procesy ich tworzenia i wprowadzanie zmian.

  Funkcje zarządzania zmianami pozwalają lepiej kontrolować dane projektowe i rewizje, a szybkie odnajdywanie danych w celu ich późniejszego użycia pozwala łatwo zarządzać danymi projektowymi i inżynieryjnymi.

  Ścisła integracja oprogramowania Autodesk Vault z aplikacjami Autodesk umożliwia producentom, inżynierom i managerom poprawienie wydajności współpracy i dotrzymanie rygorystycznych terminów.

  Lista części mechanicznych 3com 3comimpact Iq

  Bezpośredni link do pobrania Lista części mechanicznych 3com 3comimpact Iq

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Lista części mechanicznych 3com 3comimpact Iq