Lista referencyjna części California Air Tools 8010ad

Lista referencyjna części California Air Tools 8010ad jest specjalnie opracowana dla modelu 8010ad California Air Tools. Zawiera ona wszystkie potrzebne części, które należy użyć do naprawy urządzenia. Lista referencyjna części zawiera również informacje na temat różnych części, w tym ich nazwy, kompatybilności, wymiary i kolory. Lista referencyjna części jest bardzo przydatna dla osób, które chcą naprawić lub zamienić części swojego urządzenia. Jeśli urządzenie ulegnie awarii, lista referencyjna części pomoże w znalezieniu właściwych części, aby je naprawić.

Ostatnia aktualizacja: Lista referencyjna części California Air Tools 8010ad

Euro-Solutions Centrum Dystrubucji Technologii

CENTRUM DYSTRYBUCJI TECHNOLOGII Euro-Solutions Filip Kapela od niespełna dekady jest czynnie działającą firmą handlową m. in. w branży urządzeń do gastronomii. Obecnie przy współpracy z firmą Concept & Styling oraz Rösler w swojej ofercie posiadamy niszowe i prestiżowe urządzenia do polerowania sztućców oraz ich regeneracji.

Regeneracja i dezynfekcja sztućców

Oferujemy maszyny do regeneracji, suszenia, dezynfekcji, pielęgnacji i doraźnego polerowania sztućców. – Wyprodukowane w Niemczech przez profesjonalistów dla profesjonalistów.

Urządzenia najwyższej jakości stworzone na przestrzeni ostatnich lat we współpracy z firmą Rösler, wiodącym producentem maszyn do przemysłowego szlifowania powierzchni. Wieloletnie doświadczenie obu firm doprowadziło do powstania tych innowacyjnych produktów. Czerpiemy ogromną przyjemność z dzielenia się zaufaniem do tych urządzeń z naszymi Klientami i dlatego też udzielamy aż do 5 lat gwarancji na produkty z serii C&S-Rösler.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą maszyn i środków technologicznych do polerowania i dezynfekcji sztućców.

Co nas różni od konkurencji:

Nasze urządzenia C&S 3000 i C&S 7000 mają wykonane zbiorniki robocze ze sztywnej stali nierdzewnej oraz powlekane są wysokoodpornym i żywotnym poliuretanem!!!

Konkurencyjne maszyny na rynku, wykonana są ze stali czarnej powlekanej gumą, co w zetknięciu z resztkami oleju powoduje ich parcenie i przetarcia, ubytki a w efekcie końcowym rdzę. Maszyny te mają krótszą żywotność.

Na nasze maszyny z racji wysokiej klasy technologii świadczymy gwarancję nawet do 5 lat!!! Tego nasi konkurenci nie są w stanie Państwu zaoferować, przy ich technologii wykonania.

Proces czyszczenia, suszenia i polerowania sztućców

W intensywnym i starannym procesie czyszczenia i polerowania sztućców zaschnięte resztki jedzenia są usuwane bez wcześniejszego ręcznego polerowania dzięki specjalnie do tego stworzonym kształtkom i granulatom o właściwościach aseptycznych.

Z przyjemnością doradzimy Państwu w doborze najlepszych rozwiązań.

Regeneracja sztućców w trzech etapach

Etapy obróbki:

Etap 1 – Czyszczenie

Mechaniczne czyszczenie w masie środka polerującego. Czas obróbki różni się w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Wstępne czyszczenie nie jest wymagane.

Etap 2 – Płukanie

Płukanie końcowe po czyszczeniu świeżą wodą. pl/wp-content/uploads/2017/07/etap3. jpg" alt="etap 3" loading="lazy"/>

Etap 3 – Suszenie sztućców i polerowanie

Suszarka RCD z ogrzewanym i wolnym od zarazków środkiem suszącym (granulat organiczny).

CENTRUM DYSTRYBUCJI TECHNOLOGII
Euro-Solutions Filip Kapela

jest wyłącznym przedstawicielem firmy Rösler na Polskę.

NASI KLIENCI

Naszej profesjonalnej obsłudze i najwyższej jakości urządzeń zaufało ponad 2, 000 Klientów, a wśród nich znajduje się wiele znanych firm cateringowych, restauracji, hoteli oraz stołówek.

Poniżej lista referencyjna części firm, które skorzystało z naszych usług.

Lista referencyjna części California Air Tools 8010ad

Bezpośredni link do pobrania Lista referencyjna części California Air Tools 8010ad

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Lista referencyjna części California Air Tools 8010ad