Najczęściej zadawane pytania Dewalt D25333 B3

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Dewalt D25333 B3 dotyczą zazwyczaj jego wydajności, wszechstronności i bezpieczeństwa. Jest to wysoce wydajna, wszechstronna i bezpieczna wiertarka udarowa, która zapewnia doskonałą precyzję i precyzję wiercenia. Oprócz tego, posiada ona regulowany moment obrotowy, przemysłowy silnik bezszczotkowy oraz nowoczesny system kontroli prędkości. Jest to idealne narzędzie do wiercenia w metalu, drewnie i tworzywach sztucznych. Jest bezpieczny w użyciu i wygodny w obsłudze.

Ostatnia aktualizacja: Najczęściej zadawane pytania Dewalt D25333 B3

Gemini

Regulaminy

Pomocne linki

Dołącz do nas

Pobierz aplikację Recepta Gemini

Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!

© 2023 Gemini Apps Sp. z o. o. Ceny towarów podane są w PLN, zawierają podatek VAT i nie zawierają kosztów dostawy.

Ostatnia aktualizacja: 30 września 2020

DeWalt to jedna z najpopularniejszych wiodących firm na rynku, które zajmują się produkcją maszyn do obróbki drewna i metalu. Przyjrzeliśmy się dokładnie oferowanym przez DeWalt produktom, przeanalizowaliśmy ich specyfikacje oraz przeczytaliśmy dokładnie opinie klientów, a owocem naszej pracy jest poniższy artykuł. Czy warto postawić na produkty firmy DeWalt? Jeżeli stoicie przed wyborem elektronarzędzi, przeczytajcie naszą analizę – znajdziecie tu wszystkie potrzebne informacje i odpowiedzi na Wasze pytania!

DeWalt – co to za firma?

Spis treści

 • DeWalt – co to za firma?
  • DeWalt Polska
 • Opinie o firmie DeWalt
 • DeWalt – gwarancja i serwis
 • Opinie o narzędziach DeWalt
  • Wkrętarka
  • Wiertarka akumulatorowa
  • Wkrętarka taśmowa
  • Szlifierka akumulatorowa
  • Młotowiertarka akumulatorowa
  • Zakrętarka udarowa
  • Grubościówka
  • Kompresor
  • Poziomica
 • Opinie o popularnych zestawach narzędzi akumulatorowych DeWalt
 • Akcesoria dodatkowe firmy DeWalt
 • DeWalt – części zamienne

Ojcem założycielem firmy DeWalt jest Raymond E. DeWalt, który założył to przedsiębiorstwo w 1923 roku w Stanach Zjednoczonych. Jest on także wynalazcą pilarki ramieniowej, od której to produkcji firma DeWalt zaczęła swoją działalność. Od początku zakład wytwarzał narzędzia do obróbki drewna, następnie poszerzył ofertę o narzędzia do metalu.

Firma bardzo szybko się rozwijała i w 1960 roku została przejęta przez Black & Decker, która do dziś produkuje i sprzedaje elektronarzędzia pod marką DeWalt. Do oryginalnej nazwy powrócono w 1989 roku, gdy Black & Decker dzięki intensywnej akcji rebrandingowej zaczął sprzedawać swoje produkty pod marką DeWalt. Dziś firma produkuje i sprzedaje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna i metalu. Blisko sto lat od wynalazku Raymonda E. DeWalta korporacja kontynuuje pionierskie tradycje założyciela i w 2018 roku wypuściła pierwszą na rynku baterię hybrydową do elektronarzędzi.

DeWalt Polska

Firma DeWalt w Polsce jest filią Black & Decker, której główna siedziba mieści się w Stanach Zjednoczonych w Baltimore. Polska filia Stanley Black & Decker Polska Sp. z o. o. znajduje się w Warszawie i zatrudnia 570 osób.

Opinie o firmie DeWalt

Aby uzyskać pełen obraz opinii na temat firmy DeWalt, zapoznaliśmy się z recenzjami klientów w sklepach internetowych i na forach dyskusyjnych. Polacy mają dobre zdanie o firmie – średnia ocena wystawiona tej korporacji wynosi 4 na 5 punktów. Chwalona jest postawa pracowników oraz nowoczesny biurowiec, choć pojawiła się niepochlebna opinia o utrudnionym poruszaniu się po biurze. Jednak ponieważ brzmi ona „Poruszanie się po biurowcu dramat” trudno sprecyzować o co chodziło – czy ciąg komunikacyjny jest niejasny i łatwo się pogubić, czy może budynek nie jest dostosowany do osób mających problemy z poruszaniem się? Nie wiadomo.

DeWalt – gwarancja i serwis

DeWalt oferuje gwarancję na swoje produkty obejmującą okres jednego roku. Można zgłaszać wady produkcyjne oraz materiałowe przez dwanaście miesięcy od dnia zakupu. Wówczas DeWalt bezpłatnie wymieni wadliwe akcesoria, części lub, jeśli to niezbędne, całe urządzenie. Osoby chcące zgłosić reklamację w ramach gwarancji mogą to zrobić poprzez bezpośredni kontakt ze sprzedawcą, formularz na stronie internetowej lub kontaktując się z najbliższym autoryzowanym serwisem gwarancyjnym DeWalt – odnośnik do listy serwisów znajdziemy na oficjalnej stronie firmy.

Istnieje także możliwość przedłużenia okresu gwarancyjnego z jednego roku do trzech lat. Aby to zrobić, należy zarejestrować produkt marki DeWalt na stronie firmy w ciągu maksymalnie czterech tygodni od daty zakupu. W formularzu trzeba wpisać numer seryjny produktu, swoje dane i inne niezbędne informacje – wszystko znajduje się na stronie internetowej. Gwarancję można przedłużyć jedynie w przypadku oryginalnych produktów, kupionych w autoryzowanych sklepach, a ich przeznaczenie musi być związane z działalnością gospodarczą lub zawodową. Przedłużenie gwarancji nie jest możliwe w sytuacji, gdy zamierzamy odsprzedać lub wynająć kupione narzędzie.

Opinie o narzędziach DeWalt

Poniżej zebraliśmy opinie na temat narzędzi DeWalt, żebyście wy nie musieli tego robić! Oceny pochodzą ze sklepów internetowych i for dyskusyjnych. Postaraliśmy się, aby zebrane opinie na temat każdego produktu były możliwie rzetelne i zróżnicowane. Zapraszamy do lektury!

Wkrętarka

Wiertarko-wkrętarki DeWalt cieszą się ogromnym uznaniem użytkowników. Niech dowodem na to będzie fakt, że na kilkadziesiąt dostępnych produktów najniższa ocena wynosi 4/5! O modelu DeWalt DCD777S2T klienci piszą, że urządzenie jest ciche i dobrze leży w ręku. Nieco gorsze opinie zebrała wkrętarka akumulatorowa 18V DeWalt DCD776C2, która według użytkowników nadaje się raczej do domowego warsztatu niż profesjonalnych prac, a żywotność silników powinna być dłuższa. Jeden klient stwierdził wręcz, że „wkrętarka jest tania i właściwie to jej jedyna zaleta”.

Wiertarka akumulatorowa

Pewien klient był poważnie zaskoczony modelem DCD791P2. Jak twierdzi, nie spodziewał się takiej jakości po wiertarce do domowego użytku, ponieważ dotychczas pracował z narzędziami do profesjonalnej pracy i nie widzi większej różnicy. Użytkownicy cenią wiertarki za ich wytrzymałość, prostotę i wysoką jakość.

Wkrętarka taśmowa

Bardzo dobre opinie zebrała wkrętarka z magazynkiem na taśmy, bo aż 4, 9/5. Oceniane narzędzie to wkrętarka 18V, model DCF620P2K w zestawie z kufrem transportowym, który zawiera wszystkie części niezbędne do wydajnej pracy. Klienci są zadowoleni z wysokich obrotów urządzenia i jakości wykonania. Jeden użytkownik zwrócił uwagę na to, że magazynek jest ciężki i przez to trudno jest stabilnie trzymać narzędzie w ręku.

Szlifierka akumulatorowa

Zdaniem użytkowników najlepszą szlifierką akumulatorową marki DeWalt jest model DCG405P2. W zestawie znajduje się szlifierka i dwa pojemne akumulatory, które umożliwiają długą pracę, a całość jest spakowana w solidną walizkę transportową.

Młotowiertarka akumulatorowa

Ulubioną młotowiertarką DeWalt według klientów jest model DCH133M1 z akumulatorem. Urządzenie jest dość lekkie, pasują do niego wiertła innych marek i nadaje się do profesjonalnego użytku. Jeden z użytkowników zwrócił uwagę na to, że bateria w akumulatorze o pojemności 4Ah nie jest wystarczająca i lepsze byłyby modele o pojemności 5Ah.

Zakrętarka udarowa

Świetne opinie zebrała zakrętarka udarowa DeWalt DCF887N. Producent zapewnia, że urządzenie jest lekkie, wygodne i kompaktowe, dzięki czemu z łatwością można go używać na małych przestrzeniach. Jak jest w rzeczywistości? Istotnie, użytkownicy są zadowoleni z lekkości zakrętarki, dzięki czemu ręce nie męczą się szybko podczas pracy.

Grubościówka

Dużym uznaniem cieszy się przenośna grubościówka, czyli strugarka grubościowa DeWalt DW733. Według użytkowników urządzenie niesamowicie sprawnie wygładza drewno, dając efekt jak po wyszlifowaniu papierem ściernym. Wiele recenzji mówi o tym, że ten model grubościówki świetnie nadaje się dla osób hobbystycznie pracujących z drewnem – jest solidne, wytrzymałe i niezawodne.

Kompresor

Najczęściej ocenianym przez użytkowników kompresorem akumulatorowym jest model DCC018N. To małe, kompaktowe i lekkie urządzenie nadające się do pracy w wymagających warunkach. Osoby, które kupiły tę sprężarkę oceniają ją bardzo dobrze. Urządzenie pozwala na precyzyjne ustawienie żądanego ciśnienia i nadaje się do pompowania materaca lub opon. Kompresor można wozić w samochodzie i używać w trasie dzięki możliwości zasilania przez przewód samochodowy pod zapalniczkę.

Poziomica

DeWalt produkuje profesjonalne poziomice laserowe, które zbierają pochlebne opinie od klientów. Model DW088K jest bardzo dokładny, wytrzymały i niezwykle prosty w obsłudze. Do tego urządzenie jest dość odporne na uszkodzenia, w tym upadki z niewielkiej wysokości, a akumulatory wystarczają na długą pracę.

Opinie o popularnych zestawach narzędzi akumulatorowych DeWalt

W skład popularnego zestawu narzędzi akumulatorowych DeWalt wchodzą:

 • zakrętarka udarowa model DCF887
 • wkrętarka udarowa model DCD796
 • Szlifierka kątowa 125 mm model DCG405
 • Młotowiertarka model DCH273
 • dwa solidne kufry narzędziowe
 • 3 akumulatory 5Ah
 • ładowarka wielonapięciowa

Klienci są zasadniczo zadowoleni z produktów. Jednakże narzekają na to, że w tej cenie zestaw powinien zawierać nieco lepsze urządzenia, a nie najtańsze z oferty DeWalt.

Akcesoria dodatkowe firmy DeWalt

W sprzedaży dostępny jest szeroki wybór akcesoriów DeWalt do produktów marki. Można kupić oryginalne wiertła, brzeszczoty, tarcze, ładowarki i akumulatory, otwornice, papiery i tarcze szlifierskie, noże do elektronarzędzi i inne, w tym akcesoria ułatwiające pracę: np. pas narzędziowy albo osłony odsysające do szlifierek. Firma prowadzi nawet sprzedaż odzieży roboczej – kto nie chciałby spróbować spodni DeWalt? Opinie na temat akcesoriów są dobre, klienci są zadowoleni z szybkiej obsługi i dobrej jakości produktów.

DeWalt – części zamienne

Części do urządzeń DeWalt można wygodnie zamówić przez internet na stronie autoryzowanego dystrybutora. Tam wystarczy wpisać numer modelu naszego urządzenia, a serwis przeniesie nas na podstronę z interaktywną mapą części urządzenia. Każdy element jest podpisany numerem, na który należy kliknąć, wpisać zamawianą ilość, dodać do koszyka i zamówić. I już! Prawda, że to proste?

Znaleziono około 45 wyników dla: dewalt opinie

 • DeWALT DCD796D2B czy warto. Potrzebna wkrętarka 1000pln

  WitamPoproszę o opinie czy warto kupić DeWALT DCD796D2B. Urządzenie będzie potrzebne przy remoncie nowego m oraz później latem na działce. Co sądzicie o udarze czy da rade w wielkiej płycie i czy wogóle jest przydatne w takiej wkrętarko wiertarce???Czy odpuścić i szukać czegoś bez udaru npDeWALT...

  Elektro Co kupić? 16 Paź 2018 09:01Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 3432

 • Bosch GBH4 - 32 czy DeWalt D25333

  Witam,Zastanawiam się nad kupnem mocniejszej młotowiertarki SDS+ do prac elektroinstalacyjnych. Mam malutkiego Boscha GBH 2-20D i jestem bardzo zadowolony przy wierceniu małych otworów w betonie i kuciu bruzd w tynku i cegle po bruzdownicy. Mam też Boscha GSH 7 VC do ciężkiego kucia w betonie pod...

  01 Sty 2020 17:58Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 528

  Spit - Dewalt - Gwoździarka? Co wybrać?

  PanowieJestem tuż przed zakupem gwoździarki.Co polecacie na dzień dzisiejszy?Spita 700e - 800elubDewalt DCN890Proszę o sugestie i opinie.

  Elektronarzędzia 14 Wrz 2018 06:42Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 624

  Co kupić: AEG BH2600RX2, HITACHI DH24PC3, DEWALT D25123K?

  :arrow: ravic. mZdecydowałeś się na coś. Podobnie jak Ty zastanawiam się nad zakupem młoto-wiertarki. Szczerze chyba najbardziej podoba mi się ta AEG zwłaszcza pod względem przekładni i możliwości wiercenia koronami 80. Podobnie jak kolega proszę o opinie na temat młoto-wiertarek szczególnie tego...

  13 Cze 2014 22:13Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 11305

  Zakup młotowiertarki (Bosch, Makita, Metabo, DeWalt, Celma)

  Witam.Przeczytałem chyba wszystkie istniejące tematy na Elektrodzie i na wielu innych forach i niestety nie znalazłem sensownej i miarodajnej wypowiedzi w kwestii mojego problemu.Potrzebuję kupić młotowiertarkę zdolną przez długie lata służyć mi w wykonywaniu instalacji elektrycznych (i innych pracach...

  10 Kwi 2017 22:39Odpowiedzi: 28 Wyświetleń: 29460

  Szlifierki do ciężkiej pracy przy stali Dewalt, Hitachi, Bosch?

  O Boschu słyszałem ostatnio sporo złych opini i sam też ostatnio nie jestem do tej firmy przekonany. Z Dewaltem nie mam doświadczeń. O Hitachi słyszałem dobre opinie i chyba wybrał bym tą firmę. A co z Makitą - mam kilka narzędzi tej firmy i jestem bardzo zadowolony.

  28 Lip 2014 23:39Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2364

  dewalt dc832 - jakie smary do tego klucza udarowego

  Smar Fazi - EPS 1.. Polecam z własnego doświadczenia.. :) Poczytaj na forum opinie a nie będziesz chciał innego..

  08 Lip 2016 21:32Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3075

  Co lepsze - Makita czy Dewalt?

  Proszę o pomoc lub poradę co lepiej zakupić - młotowiertarkę Makity czy Dewalta? Wasze opinie będą pomocne.Dziękować.Scaliłem tematy. Nie zakładamy nowych o tym samym lub zbieżnym temacie.Moderator; Krzysztof Reszka.

  17 Lis 2018 21:53Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 36756

  Dewalt DWE4257 szlifierka

  Witam. Czy ktoś pracuje szlifierką kątową z dewalta DWE4257? Jakieś opinie uwagi? Chciałem kupić ale nie wiem czy jest warta skoro to chinska produkcja. Dzięki za odp.

  24 Maj 2022 20:38Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1461

  Parkside vs DeWalt? Dziwne? - Co lepsze? Cena podobna, a różnic trochę jest. Pom

  Mała uwaga:Ta mała różnica w cenie nie ma dla mnie znaczenia, większa (+ 100 zł), już tak.Skład zestawu (cena zakupu 349 zł + ew. w późniejszym terminie druga 2, 5 Ah bateria za ok. 115 zł = 465 zł):Parkside Performance PABSP 20-Li A1+ ładowarka (45 min) + 1x 2, 5 Ah/20V + walizka (akku serii Performance...

  10 Gru 2019 11:48Odpowiedzi: 33 Wyświetleń: 18336

  - Wkrętarka Makita Dewalt Bosch Hikoki

  Witam, szukam wiertarko-wkrętarki (akumulatorowej) w cenie od 600zł do max 900zł. Będzie używana do drobniejszych prac związanych z budową majsterkowaniem, wierceniem drewnie i rzecz jasna wkręcaniem i wykręcaniem śrub/wkrętów. Znalazłem 4 modele ale im więcej szukam tym mniej wiem, może ktoś z was...

  07 Mar 2020 11:13Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 7005

  Luz na wrzecionie DeWalt DWE305 piła szablasta

  Witam po kilkutygodniowej przerwie. Napisze kilka zdan dla osob, ktore beda szukaly informacji nt w/w piły i dwóch innych które w miedzyczasie użytkowalem.Zatem:Luz na główce DeWalta strasznie duzy, nieakceptowalny przy cięciu metalu. Wibracje tak duze, że w połączeniu z luźnym brzeszczotem można...

  06 Sie 2020 10:32Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1899

  Dewalt DE9180 - Naprawa uszkodzonego złacza modułu BMS

  Nie montowałem ich nigdy ale opinie o nich są dobre. Są bardzo często używane w E papierosach.

  18 Lis 2020 20:14Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 3069

  Bateryjne narzędzia wielofunkcyjne 18/20V- Skil / DeWalt / Parkside Performance

  Informacyjnie: poszukiwania zakończone.Ostatecznie padło na przewodowego Worx WX680 (Worx F30) - 440zł z przesyłką.Czemu nie bezprzewodowy: nie chciałem brnąć w inny zestaw akumulatorów a Hitachi wychodziło ~1200zł, czemu nie wspomniane wcześniej Yato?1 Pomimo 500W kąt oscylacji zaledwie 3' a...

  06 Sty 2022 19:05Odpowiedzi: 24 Wyświetleń: 3552

  DeWalt DCD796P2 - bicie na boki wiertarkowkrętarki

  Cześć, masa już pytań tego typu była, bo przeleciałem chyba wszystkie wątki, ale dalej w to nie mogę uwierzyć.Kupiłem wyżej wymienioną wiertarko wkrętarkę z myślą o majsterkowaniu zwykłym, czasami coś zrobić w drewnie, czasami coś dokręcić, czasami w metalu, podobnie w betonie/cegle itp.Myślałem,...

  06 Gru 2022 21:48Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 132

  Elektronarzędzia firmy ELU prosiłbym o opinie.

  Elu to bardzo wysoka półka, strona serwisowa DeWalt zawiera opisy, katalogi części, serwisują tę markę. Chyba elektronarzędzia są dodatkowa produkcją firmy ELUMATEC (obrabiarki przemysłowe).

  07 Kwi 2010 23:07Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 9911

  Opinie o młotowiertarce Makita

  Makita to Japonska firm moim zdaniem najlepsza firm na rynku. Bardzo fajnie sie nia robi. Pracowalem na Bosch, DEwalt, Makita i najbardziej bylem zadowolony z makity. Kazdy kto pracowal makita to sobie ja chwali no ale kosztuje. Polecam makite pozdro:)

  28 Wrz 2010 11:30Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 5076

  NiCd-NiMH-LiOn - Zmiana ogniw we wkrętarce na LiOn.. Opinie.

  Witam wszystkich.Zainspirowany Waszą dyskusją na temat przerabiać czy nie, postanowiłem spróbować. Podjechałem do GTX i zleciłem regenerację mojego wysłużonego akumulatora Dewalt 14, 4V poprzez wymianę ogniw na litowe. Pierwsze wrażenie super, obsługa miła i konkretna. Nazajutrz odebrałem dużo lżejszy...

  12 Gru 2015 23:04Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 11106

  Wiertarko Wkrętarka Kaltmann - opinie profesjonalistów..

  Nie liczba Woltów stanowi o tym czy akku będzie dobry czy nie a jakość ogniw i ich pojemność wyrażana w Ah, im więcej tym dłużej wytrzyma przy pracy.Ja osobiście kupiłbym coś z momentem większym niż 20Nm, o wierceniu w betonie to zapomnij do tego są młotowiertarki, chociaż w pracy korzystam z DeWalt...

  10 Paź 2017 19:52Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 10614

  Centrala alarmowa GENEVO - opinie

  Skrzynie narzędziowe Dewalt TSTAK dobra sprawa, ale tylko pod warunkiem że masz miejsce w aucie.Duży plus że możesz mieć wszystko pod ręką i nie latasz ciągle do auta, minus że musisz mieć trochę miejsca na instalacji.Pozdrawiam.

  Systemy Alarmowe 21 Lis 2022 21:47Odpowiedzi: 54 Wyświetleń: 14994

  Opinie sklepy hurtownie markety budowlane Leroy Castorama Obi Bricoman itp

  Co wy mówicie? To znaczy że jak kupię np. wyrzynarkę DeWalt w kastoramie to ona jest inna niż ten sam typ w sklepie narzędziowym?Poważnie?

  Forum Budowlane 11 Lut 2022 10:29Odpowiedzi: 29 Wyświetleń: 1140

  System jednej baterii w elektronarzędziach (ryobi vs yato) - opinie, co wybrać?

  Hej, dzięki za odpowiedź i przepraszam że nie odpisałem od razu. W sumie już byłem nastawiony żeby brać Yato (interesujący mnie zestaw wyszedł by ok 1000-1300zł), po Twojej wypowiedzi przestawiłem się na Makitę (podobny zestaw wyszedłby ok 1600zł), pomyślałem żeby poszukać narzędzi podobnej jakości (np...

  15 Lis 2022 19:30Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 315

  Dewalt D28139, opinie.

  Slyszalem duzo dobrego o tej firmie ale niektorzy mowia ze nie bedzie lepsza od Boscha Pro. Wiec moze wy wiecie cos o tej firmie? A czy ktos moze ma ta szlifierke?

  Warsztat co kupić? 10 Lut 2011 08:42Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2052

  DeWalt - wkrętarki i zakrętarki - opinie

  Ostatnio przy budowie altany wykorzystywałem zakrętarkę udarową DeWalt DCF887N i mam kilka pytań eksploatacyjnych, bo zastanawiam się również nad zakupem samej wkrętarki:1. Super sprzęt, idzie jak w masło, ale w opisie jest że udar jest 0-3200 ud/min -tzn. da się go wyłączyć? Jak uzyskuje się to zero?2....

  04 Gru 2022 12:00Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 489

  Odkurzacz podręczny Dewalt DCV501LN - jakieś opinie albo alternatywa?

  Cześć.Szukam podręcznego odkurzacza zarówno do domu, auta jak i przydomowego warsztatu. W domu mam klasyczny odkurzacz, marka Miele, ciągnie jak zły. No i robota sprzątającego. Ale potrzebuje jeszcze czegoś podręcznego do drobnego odkurzenia np. piachu z butów, rozsypanego kociego żwirku, ziemi z przewróconego...

  06 Lut 2023 22:21Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 60

  Kupno klucza udarowego akumulatorowego?

  Przejrzałem kilka testów, opinie recenzje i w sumie zainteresował mnie sprzęt DeWalt a konkretnie ten zestaw wiem że przekracza mój budżet ale najwyżej odłożę w czasie...i do tego nasadki udarowe:Dodatkowo mnie zastanawia czym się rożni ten model od bcf894hp skoro jest tańszy a i wg danych...

  Samochody Początkujący 12 Paź 2022 06:54Odpowiedzi: 21 Wyświetleń: 423

  Wiertarki udarowe-Jak jest rzeczywista różnica w pracy w liczbie udarów

  Witam. Jak duża jest różnica w pracy-wiercenie w betonie, pomiędzy wiertarką mająca 25, 600 ud. min a taka która ma 47, 600 ud. min. Chcę kupić dobrą wiertarkę udarową do uniwersalnych domowych zastosowań, stary blok, ściany głównie betonowe w cenie do maksymalnie 300zł. Przeglądałem internet i z tych cenowo...

  13 Paź 2015 10:58Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 5982

  Jaką polecacie Wiertarke za ~300zł

  Nie wiem czy dobry dział, ale nie ma lepszego:)Chciałbym kupić porządną wiertarkę do domu. Mam domek jednorodzinny, warsztacik majsterkowicza i często wiercę. Miałem już różne wynalazki typu toya, meister itp. Miałem zwykłego Skila. Wszystkie się rozleciały, została jedna wiertarka, ale...

  Inne Co kupić? 02 Wrz 2006 22:08Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 7343

  Jaką wkrętarkę kupić do domowych zastosowań?

  Po lekkim rozpoznaniu pozostały mi 2 modele:Ja wybrał bym Makitę bo:1. Słyszałem głównie pozytywne opinie od ludzi zawodowo wykorzystujących podobny sprzęt.2. Akumulator jest 18V a nie jak w przypadku DeWalt 10, 8V co ma wpływ na jego moc.3. Jest w solidnej skrzynce aluminiowej.4....

  29 Kwi 2016 07:40Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 2727

  Wkrętarka do 700zł - Makita DDF485Z vs. BOSCH GSR 18V-50

  Faktycznie dobre opinie ma ten Dewalt:)Znalazłem coś takiego bez udaru, którego nie może byćDCD791NT+ do tego jeszce baterię i akumulator muszę dokupić.Może być? mam nadzieje że będzie lepsze niż egzotyczny Parkside z Lidla który teść chciał kupić:)

  14 Lip 2020 21:42Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 2358

  Wiertarka Black&Decker 14. 4V a ładowarka 8. 4V

  W Wielkiej Brytanii sprzet Black&Decker ma opinie taniego dziadostwa. Dla nich liczy sie tylko Makita, DeWalt, Metabo, Hilti i Bosch niebieski (bo zielony to tak jak black&decker). Mysle, ze nie ma sensu kupowac sprzetu tej firmy. Lepiej dolozyc troche i kupic cos lepszego. Sam kiedys mialem pare...

  Początkujący Elektronicy 22 Gru 2006 15:49Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 11442

  Jaki wkrętak akumulatorowy Milwaukee vs Bosch vs Makita

  Zastanawiam się nad wyborem wkrętarki (nie wiertarko-wkrętarki) do prac przy urządzeniach rtv. Głównym celem w 99% to wkręcanie wkrętów, śrub, blachowkrętów jakie można spotkać w rtvce czyli PZ (od 1 do 3), PH (od 1 do 3), torx (od 4 do 30) i czasem coś płaskiego lub egzotycznego. Wkrętarka...

  21 Lut 2011 12:40Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 35488

  Jaką pilarkę tarczową, wyrzynarkę kupić: Bosch, Graphite, Wuber czy coś innego?

  W życiu tego w ręce nie miałem. Graphite to marka grupy Topex, tak jak Verto i Neo Tools. Widzę, że allegro zarzucone tym sprzętem, a cenowo jak inne marketówki. Pewnie w Chinach składane i tylko naklejki swoje dają. Tak jak Dedra, MacAllister, YATO, Parkside itp. Jak się uda to może działać wieki......

  13 Paź 2021 11:31Odpowiedzi: 23 Wyświetleń: 1677

  Mlotowiertarka prosze o rady.

  Witam wszystkich serdecznie, zastanawiam sie nad wyborem młotowiertarki, tego sprzętu jest jak wiecie od groma i w diametralnie rożnej jakości, więc może teraz konkrety:- potrzebuje takiej zabawki w najbliższym roku do remontu lub dwóch i późniejszych prac dorywczych (wiercenie i lekkie kucie)-...

  17 Sty 2009 13:15Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 4469

  Jaka młotowiertarka Bosch4, Hitachi, Makita...?

  cześcczy ktoś z was pracował wiertarkami z odsysaniem pyłu z wiercenia, czy to faktycznie działa, i możemy być pewni że nie nakurzymy ani troche, znalazłem makitę i hitachi o podobnej budowie, bosch ma inne rozwiązanie odsysania i niewiem które lepszedzięki za opinieJest jeszcze Dewalt chyba...

  10 Sty 2010 11:37Odpowiedzi: 31 Wyświetleń: 45134

  Jaką szlifierkę kątową kupić do 250zł?

  No więc właśnie tu jest problem. W pierwszym momencie byłem niemal pewny że GWS 850CE będzie świetny, ale po zastanowieniu. Taki BOSCH GWS 6-115 czyli teoretycznie dużo słabsza kątówka niż GWS 850C/850CE choć ma tylko 115mm zamiast 125mm, 600W zamiast 850, kosztuje zdecydowanie więcej, bo najmniej 300zł....

  26 Gru 2012 11:24Odpowiedzi: 44 Wyświetleń: 44850

  Którą szlfierkę kątową mam wybrać?

  Kuba napisz co będziesz robić ta szlifierką jakie jest jej przeznaczenie czy potrzebna będzie regulacja obrotów a także ile chcesz wydać. Nie oczekuj że ktoś podejmie decyzje za ciebie lub pokaże palcem i powie "ta jest najlepsza na świecie". Idź do sklepu weź każdą do ręki, popstrykaj, sprawdź czy dobrze...

  10 Mar 2011 14:50Odpowiedzi: 22 Wyświetleń: 8606

  Jaka dobra wkrętarka akumulatorowa?

  witam wszystkich serdecznie:)Nie chciałem wprowadzać zamieszania i zakładać osobnego wątku - postanowiłem dopisać się tu. Przechodząc do sedna - jestem szarym majsterkowiczem, często coś wywiercić w samochodzie, gdzie nie mam blisko gniazdka sieciowego, w domu, na dachu na działce - tego typu prace-chciałbym...

  28 Paź 2013 15:42Odpowiedzi: 148 Wyświetleń: 246247

  Młotowiertarka za około 600zł

  Dzięki za podpowiedź z tymi modelami DeWalt'a, na pewno wezmę je pod uwagę. Markę znam dość dobrze, miałem kiedyś okazję pracować na ich wkrętarkach, tyle że zawsze mi się wydawała mniej popularna niż powyższe, stąd to stwierdzenie o 'egzotyce';)O tej Celmie też czytałem wiele dobrego, chociaż mam...

  19 Kwi 2013 20:48Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 5361

  Wybór wkrętarki 10, 8V potrzebna opinia praktyka

  Metabo nie polecam, miałem i oddałem. Ma mocne bicie na wrzecionie,No to mnie kolega zmartwił, bo to był mój faworyt.Makita ma słabą elektronikę akumulatorów - tzn. nie odłącza akumulatorów Li-ion poniżej pewnego progu napięcia tylko pozwala je używać prawie do zera co jak wiadomo jest dla...

  27 Sie 2017 21:41Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 12048

  Co wybrać - przecinarkę do metalu EUROTEC czy stojak do szlifierki katowej?

  OK, problem rozwiązany,dzięki Waszym wskazówkom odpuściłem sobie temat uchwytu na dużą szlifierkę kątową, nie spotkałem się z żadną pozytywną opinią.Zdecydowałem się na zakup przecinarki stacjonarnej, początkowo rozważałem zakup maszyny Eurotec, opinie były różne ale w większości Mieliście uwagi...

  23 Cze 2020 17:00Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 25809

  Wyrzynarka ręczna sieciowa +nietypowe zastosowanie.

  Przymierzam się do zakupu wyrzynarki, mam na celowniku kilka modeli różnych producentów, a budżet wynosi 400 zł (ewentualnie 450). To tyle, jeśli chodzi o wstęp. Teraz kolejno:- zastosowanie:Użytek domowy, ewentualnie drobne prace z zakresu sztuki użytkowej na zlecenie bądź "zrób i sprzedaj"....

  24 Lut 2015 16:13Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1860

  Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa do 600zł [dom]

  [url=]AEG robi też warte uwagi wkrętarki - mamy w firmie, są używane codziennie i działają bez zarzutu i akumulatory też wysokiej jakości co chyba najwazniejsze w w takich wkrętarkach. Polecam też Dewalt i Milwaukee ze względu na jakość aku. Ryobi nie robiłem osobiście ale słyszałem dobre opinie.

  29 Cze 2015 10:19Odpowiedzi: 21 Wyświetleń: 8961

  Samochodzik elektryczny DIY dla dziecka i nie tylko - projekt

  Obiecałem córce że na przyszły rok wykonam autko zasilane z akumulatora.Ja jestem dobry w elektronice - siedzę już w tym ponad 20 lat ale tym razem przyszło mi się zmierzyć z mechaniką i tutaj właśnie zaczynają się schody.Proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego działu tego...

  04 Paź 2018 10:02Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 9525

  Re: Jaką myjkę ciśnieniową kupić?

  Dzień dobry wszystkim.... To tak na lany poniedziałek... 😉Chce kupić amatorską myjkę do zastosowania przy domu, ale taką którą bez obaw o awarię i skutecznie umyję np. 150m2 zabłoconej kostki. Budżet max. 1500 zł, ale chciałbym wydać jak najmniej... Sugerując się wpisami na forum szukałem...

  28 Sty 2023 22:15Odpowiedzi: 3991 Wyświetleń: 1225800

Najczęściej zadawane pytania Dewalt D25333 B3

Bezpośredni link do pobrania Najczęściej zadawane pytania Dewalt D25333 B3

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Najczęściej zadawane pytania Dewalt D25333 B3