Podręcznik diagnostyczny Bosch Pbh 220 Re

Podręcznik diagnostyczny Bosch Pbh 220 Re to profesjonalne narzędzie diagnostyczne, które zostało zaprojektowane z myślą o diagnostyce i naprawie samochodów. Podręcznik diagnostyczny oferuje szybki dostęp do wszystkich potrzebnych danych, a jego przystępny interfejs ułatwia szybkie i dokładne obliczenia. Podręcznik pozwala użytkownikom na szybkie wykrycie i usunięcie usterek w samochodzie, co oznacza, że nie będzie trzeba wybierać się do mechanika. Zastosowanie technologii Bluetooth, dzięki której można bezpośrednio podłączyć Podręcznik diagnostyczny do samochodu, sprawia, że proces diagnostyki i naprawy jest łatwy i szybki.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik diagnostyczny Bosch Pbh 220 Re

Pakiet Podstawowy ESI[tronic] to podstawowy pakiet firmy Bosch do profesjonalnej diagnostyki, napraw i konserwacji. Umożliwia wykonywanie diagnostyki układów elektrycznych na profesjonalnym poziomie i oferuje szeroki zakres innych funkcji dla wszystkich ujętych pojazdów. Znane usterki w pojeździe można szybko i kompleksowo wykryć oraz naprawić.

Informacje o pojeździe

Ważne informacje podstawowe dla wszystkich ujętych pojazdów obejmujące typ modelu, moc znamionową, oznaczenie silnika i rodzaj napędu, a także zainstalowane systemy i przypisane informacje.

Diagnoza sterowników

Diagnoza stanowi centralny element: wyświetlanie zainstalowanych systemów i kodów usterek zapisanych w pamięci wraz z przebiegiem kilometrów w podsumowaniu, kasowanie kodów usterek, wyświetlanie wartości rzeczywistych i przygotowywanie ich w formie graficznej, uruchamianie nastawników, resetowanie okresów serwisowych, przeprowadzanie automatycznych testów, kalibracja czujników i systemów oraz adaptowanie komponentów.

Katalog części zamiennych

Dostęp do pełnego katalogu części zamiennych Bosch, w tym numerów zamienników, biuletynów informacji serwisowych oraz instrukcji montażu.

Naprawy oparte na znanych błędach online (EBR)

Znalezienie właściwego rozwiązania w kilka sekund, w przypadku trudnych do zdiagnozowania usterek. Naprawy oparte na znanych błędach online (EBR) obejmują zestawienie usterek powtarzających się w kilku modelach pojazdów, w łatwych do odczytania rekordach danych. Ilekroć jedna z tych znanych usterek pojawia się podczas procesu diagnostycznego, program ESI[tronic] zaleca mechanikowi metodę naprawy, która została już sprawdzona w innym miejscu.

Pakiet Zaawansowany ESI[tronic] to kolejny poziom profesjonalnego wyposażenia stanowiska pracy z firmy Bosch. Oprócz pakietu Podstawowego ESI[tronic] dostępne są również podręczniki i instrukcje firmy Bosch oraz innych producentów. Usługa Connected Repair zapewnia historię serwisowania i konserwacji, a także informacje o naprawach, a każdą wizytę można dokumentować za pomocą aparatu w smartfonie.

Podręczniki i instrukcje

Krok po kroku do przyczyny usterki. Zweryfikowane instrukcje diagnostyki i naprawy oraz podręczniki firmy Bosch oraz producentów OEM zawierają informacje dotyczące sprawdzania podzespołów, lokalizacje w samochodzie, instrukcje demontażu i montażu, wartości nominalne, schematy elektryczne, opisy działania, opisy magistrali i pomocne objaśnienia zasad eksploatacji.

Connected Repair

Łączy dane z urządzeń biurowych oraz sprzętu warsztatowego. Można tworzyć, sortować i archiwizować dane klientów i pojazdów, wyniki diagnostyki, raporty z badań oraz dokumentację fotograficzną na urządzeniach mobilnych.

Pakiet ESI[tronic] Mistrz to kompleksowy pakiet Bosch do profesjonalnej diagnostyki pojazdów. Zapewnia wsparcie dla wszystkich zadań związanych z diagnostyką, naprawą i konserwacją, a także dostarcza informacji i funkcji związanych z diagnozowaniem, naprawami, serwisowaniem, częściami zamiennymi, dokumentacją i zarządzaniem danymi.

Schematy elektryczne systemów komfortu

Obszerna baza danych zawiera wszystkie schematy ważnych systemów pojazdu, takich jak sterowanie silnika, systemy komfortu i magistrale danych. Odnosi się do bezpośredniego miejsca instalacji i oznaczenia każdego komponentu, oferując jednocześnie optymalne korzystanie dzięki szybkiemu i łatwemu przeglądaniu.

Plany przeglądów okresowych i informacje

Ważne informacje o naprawach pojazdów można wywołać z kilku kart rejestracyjnych. Są to między innymi informacje o okresach przeglądów, potrzebnych częściach, rozmiarze i ciśnieniu opon oraz informacje dotyczące programowania. Wszystkie karty rejestracyjne posiadają bezpośrednie łącze do diagnostyki.

Naprawa komponentów D+E, Części zamienne do diesli

Naprawa komponentów D+E

Pakiet D+E (Diesel & Electric) zawiera wyczerpujące informacje na temat części zamiennych oraz naprawy osprzętu diesli i podzespołów elektrycznych. Pozwala to na prawidłową identyfikację pojazdu i całej gamy wyposażenia z firmy Bosch i obejmuje instrukcje napraw, a także biuletyny informacji serwisowych i telegramy dotyczące komponentów. Dzięki instrukcjom krok po kroku oraz prostej i przejrzystej strukturze możliwa jest profesjonalna naprawa podzespołów.

Części zamienne do diesli

Silniki wysokoprężne stają się coraz bardziej wymagające, a stosowane rozwiązania techniczne – wyższe ciśnienia wtrysku i bardziej precyzyjne dozowanie paliwa – stają się coraz bardziej złożone. W rezultacie wiedza techniczna potrzebna do napraw i konserwacji cały czas poszerza się. System ESI[tronic]-D firmy Bosch, wiodącego producenta OEM w sektorze silników wysokoprężnych, zapewnia fachową pomoc zawierając dokładne informacje, takie jak wykazy bezpieczników i części do silników wysokoprężnych.

Elektryczne części zamienne

Ciągły wzrost różnych modeli i wersji pojazdów sprawia, że warsztatom znacznie trudniej jest nadążyć za ciągłą aktualizacją informacji o układach elektrycznych pojazdów. System Bosch ESI[tronic]-E może jednak pomóc, dostarczając dane dotyczące części do zespołów elektrycznych w przejrzystym i usystematyzowanym formacie.

 • Bosch PSB 700-2 RE - Po rozebraniu działa tylko wiercenie z udarem...

  Witam,Posiadam wiertarkę Bosch PSB 700-2 RE zieloną linię - dwubiegową...Wiadomo jakość sprzętu fenomenalna (sarkazm), rozpadło mi się futerko (uchwyt)... niestety kolejny raz... futerek pokroju firmy Condor samozaciskowych nie polecam - no ale tanie było no cóż... Istotne jest że musiałem rozebrać...

  Elektronarzędzia 16 Sie 2014 12:49Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 5931

 • Wiertarka Bosch pbh 220 re Filtr przeciw-zakłóceniowy? Potwierdzenie diagnozy

  Witajcie,Normalnie takiego pecha to jeszcze nie miałem. Na jeden otwór w ścianie z betonu "zużyłem" dwie wiertarki a i tak nie wywierciłem wszystkiego:D.Ale do rzeczy. Zacząłem sobie spokojnie wiercić wspomnianą wiertarką w ścianie. Po niecałej minucie wiercenia z udarem (nie, nie tak jak większość...

  Początkujący Naprawy 21 Kwi 2020 12:59Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 966

  Bosch GBH 3-28 DFR - brakujące elementy

  Witam serdecznieZakupiłem Bosch GBH 3-28 DFR, model 3 611 B4A 0000 z 2011 r, niestety trochę zdekompletowany.Miało brakować tylko uchwytu SDS, ale przyszedł dziś i na pewno brakuje czegoś jeszcze.Objawy na tę chwilę:- obudowa/tuleja odblokowująca uchwyt jest luźna, jakby brakowało sprężyny-...

  24 Kwi 2015 14:54Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1629

  Bosch CSB 680-2RE wymiana łożysk, regeneracja

  Posiadam wiertarkę (model w temacie). Dobry jeszcze NRD'owski sprzęt.Chciałem troszkę ją zregenerować. Wymieniłem łożysko tylne za szczotkami. Szczotki też nowe, smar nowy.... i w pewnym momencie mam problem.Co najśmieszniejsze, dwa serwisy Bosch'a w Częstochowie mają inne pomysły na naprawę wiertarki,...

  Elektro Maszyny i Urządzenia 18 Maj 2010 20:29Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 7661

  Bosch 2-26 i pochodne - Mechanizm blokowania dłuta podczas kucia

  WitamPosiadam wiertarkę Roschell RWP0023 (praktycznie wierna kopia Boscha 2-26), w której uszkodzeniu uległ udar oraz blokowanie dłuta podczas kucia. Za brak udaru odpowiedzialna była "rozklepana" iglica (ostatni element uchwytu SDS przenoszący udar), natomiast za problemy z blokowaniem dłuta odpowiadało...

  23 Kwi 2013 11:38Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 11337

  Wiertarka Bosch PSB 1000RPE - jak zmontować

  Witam wszystkich serdecznie.Posiadam wiertarkę j. w., którą musiałem rozmontować i teraz mam problem z jej poprawnym złożeniem. Chodzi o dwa walce oznaczone na poniższym schemacie numerkiem 44. Nie wiem jak powinny być ułożone względem elementów 896, 895, 831 i 37. Jak bym ich nie wciskał to zawsze...

  19 Sie 2017 07:23Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1095

  Wiertarka BOSCH GBH 2-24 DSR niebieska

  Wymieniłem łożyskow wiertarce i mam problem z złożeniem "mechanizmuprzełanczającego tryby pracy wiertarki"Czy przełącznik trybu pracy się rozbiera i jak?Po włożeniu mechanizmu nie mogę zazębić przełącznik pracy z mechanizmem.Moze ktoś ma schemat montazowy wiertarki???Tematy scaliłem....

  Inne Serwis 03 Lut 2007 23:08Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 10182

  Wiertarka BOsch PSB 500 RE- luzowanie się uchwytu wiertła

  Piszę w imieniu mojego taty, który ma pewien problem z wiertarką BOscha PSB 500 RE. Mianowicie, tak jak w temacie, uchwyt wiertła luzuje się i w związku z tym nie trzyma dobrze wiertła. Mój tata ma problem z wymianą tej części. Czy ktoś mógłby podesłać jakiś schemat bądź dokładnie opisać jak...

  16 Mar 2011 12:29Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 10049

  Bosch PSB 650 RE - Jak naprawić udar w wiertarce?

  Mam taką wiertarkę:Trochę mi w niej rzeczy siadło, ale po wymianie szczotkotrzymacza i połamanego przełącznika obrotów częściowo odżyła.Ze środka wyciągnąłem jeszcze poskręcaną sprężynę (numer 44 na schemacie). Dokupiłem nową, ale za nic nie czaję jak ona ma być włożona i jakie jest jej...

  25 Cze 2022 08:38Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 1578

  Kosiar, pilarki, wiertarki.... - schemat złożeniowy

  Cześć, obadaj sobie tą stronę BOSCH serwisówki. Kosiarki elektryczne BOSCH to cała seria ROTAK. Wpisz sobie w pole nazwa handlowa i wyskoczą Ci schematy serwisowe z opisami części w j. polskim.

  02 Gru 2010 10:29Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3721

  Wiertarka BOSCH PSB 450 RE wyłącznik udaru

  Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i pomoc. Schemat wszystko wyjaśnił. Sprawa dotyczyła zaworu odcinającego wiertarki 3 603 A26 002 o numerze części (wg schematu) 42 a nie tak jak myślałem wyłącznika udaru. Szczególne dzięki PtasiorWro za link do schematu! Sprawa załatwiona. Zamykam temat.

  27 Mar 2013 21:24Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 4584

  Wiertarka Metabo. Czy ma ktoś schemat wiertarki Black-Decker?

  Miałem wiertarkę Black-Decker,. Czy ktoś ma schemat B-D, czy taka przekładka jest prosta, czy też są jakies pułapki? Proszę o opinie.Sądziłem, że chodzi Ci o przekładkę. Cała elektoonika mieści się w tym przełączniku.Nie mam takiego schematu. Sądzę, że tajemnica tkwi w jakości części użytych...

  26 Gru 2019 01:29Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 3810

  wiertarka Bosch pbh 20-rle

  Przykro mi ale nie mam zdjęć ponieważ zamieściłem ten post na prośbę kolegi ponieważ rozsypał mu się udar w tej właśnie wiertarce. On coprawda ją rozebrał ale rozsypało mu się wszystko i teraz nie bardzo wie jak to złożyć i czy ma wszystkie elementy. Dlatego proszę o jakiś schemat rysunkowy z wykazem...

  09 Lut 2006 13:24Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2401

  Wiertarka Bosch GBH 2-26 DRE dziwne objawy

  Witam, podłączę się pod temat gdyż mam problem z tym młotem a mianowicie oddałem do serwisu Bosh w Zamościu tego młotka, serwis "zaspiewał" za naprawę 800zł, więc odebrałem z powrotem rozkręciłem sam i jak się okazało wg schematu brakuje łożyska i mechanizmu do przełączania trybu pracy które to podobno...

  05 Maj 2020 12:18Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 16413

  Wiertarka udarowa Bosch GBH 2-24 DSR wybicie elementu.

  Witam. Zatarł mi się pobijak nr el. 28 - 847 Chciałem go wyjąć z lufy ale nie mogę. Wybijałem delikatnie wybijakiem od strony wiertła i nie wychodzi. Czy jest jakies zabezpieczenie które powoduje opór. Kupiłem specjalny smar i chciałem te elementy nasmarować. Proszę fachowców o wytłumaczenie jak mam...

  07 Lis 2011 20:23Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2548

  Wiertarka ACU BOSCH PSR 18 LI-2 a układ regulacji obrotów...

  Witam.Padła elektronika, o naprawie, czy kupieniu nowej raczej mogę zapomnieć/ koszty.Chcę w niej zastosować schemat podobnego regulatora, by był zakres regulacji podobny do oryginału, oczywiście bez kontroli napięcia:P.Chodzi mi o prosty sprawdzony schemat ideowy, dobrze by było i druk,...

  04 Sty 2012 11:18Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2187

  Bosch PSB 600 RE - jak odkręcić uchwyt?

  Niestety oryginalny uchwyt wczoraj wreszcie padł na amen. Zablokował się całkowicie. Rozkręciłem całą wiertarkę, wyciągnąłem element 831 (ze schematu) wraz z uchwytem, obudowę uchwytu rozciąłem z dwóch stron, złapałem ośkę z elem. 831 w imadło i na siłę dużym kluczem do rurek odkręciłem uchwyt. Elementy...

  29 Wrz 2012 07:21Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 9222

  [Kupię] Wiertarka Bosch GSB 20-2 RE prof.

  Kupię część widoczną na zdjęciu, dwa takie elementy znajdują się przy stojanie wewnątrz obudowy od strony przełącznika kierunku obrotów. Na schemacie budowy podobnego modelu wiertarki znalazłam oznaczenie 17, ale nie znam numeru katalogowego.

  Elektrotechnika Elektryka Bazar 13 Gru 2013 20:27Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1938

  Wiertarka Bosch GSB 90-2E - Brak regulacji obrotów

  Wystarczy popatrzeć na schemat, jest obok schemat połączenia elektrycznego,, nie ma ta wiertarka regulacji obrotów

  05 Kwi 2015 22:48Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1728

  Młotek-Bosch PBH 2 R-czegoś brakuje w środku

  Kupiłem tani używany młotek Bosch PBH 2 R miał działać -udar nie działa.Rozebrałem i na mój gust jakby brakowału wodzika włączającego sprzęgło udaruJak przełączam pozycje na wiertarce to wodzik przesuwa przesówkę zazębiając raz jedn raz drugie przełożenie, ale nić nie zazębia sprzęgła kłowego włączającego...

  28 Wrz 2011 16:39Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2528

  Ładowarka wiertarki akku BOSCH 7, 2 - 14, 4 V

  Witam!!!Mam oto taki problem, że ładowarka wydaje się ładować a nie ładuje w rzeczywistośći, nie mam schematu i nie wiem za co się złapać, triaki są ok bo sprawdzałem. Dioda sygnalizuje proces ładowania(miga) a w rzeczywistośći bardzo słabo ładuje i zaraz się wyłącza sygnalizując że akumulator jest...

  Zasilacze, ładowarki 18 Kwi 2011 16:42Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 12659

  potrzebny schemt połączeń wiertarki BOSCH GSB20-2RET

  Tu jest rysunek złożeniowy ze schematem.Wpisz typ ze spacjami GSB 20-2 RET

  21 Sie 2005 18:41Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2597

  Wiertarka Bosch GBH 2-24DSR

  Witam wszystkich, mam ogromną prośbę potrzebuję schematu montażowego, czyli rozpiski elementów wiertarki BOSCH GBH 2-24 DSR, lub jakiegoś linka gdzie można to ściągnąć. Serdeczne dzięki i pozdrawiam Darek.

  Początkujący Elektronicy 18 Lut 2008 15:59Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 6278

  Jak najprościej zmniejszyć obroty szlifierki kątowej -BOSCH

  ze starym regulatorem to nie obejdzie się bez ingerencji w "instalacje" szlifierki.Przerobiłem stary przedłużacz (4 wejścia) i wmontowałem w niego włącznik wiertarki.Śmiga cudownie, mogę regulować napięcie jak chcę:)POdłączyłem lampkę i mam ściemniacz, podłączyłem szlifierkę i reguluję jak...

  Projektowanie Układów 18 Cze 2019 19:23Odpowiedzi: 16 Wyświetleń: 41019

  WIERTARKA BOSCH GBH 2-24 DSR 680W KOD. 0611228764

  POTRZEBUJE SCHEMAT PODŁĄCZENIA WYŁĄCZNIKA Z GÓRY DZIĘKUJĘKupiłeś wyrób made in china, tzn o takiej mocy i takim numerze katalogowym młotek udarowo-obrotowy GBH 2-24DSR nie był produkowany przez BOSCH-a.

  18 Paź 2010 09:39Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 10710

  Wiertarko-wkrętarka Bosch - brak regulacji obrotów

  Ja naprawiałem tak samą usterkę w mojej GSR 14, 4VE-2, uszkodzony był (zwarty D-S) tranzystor MOS.Oto schemat odrysowany z "natury":Oryginalnego tranzystora nie dostałem ale zastosowałem IRF1405.Powodzenia!

  18 Paź 2019 13:06Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 9527

  Nie działająca wiertarka BOSCH GBH2-24

  Sprawdziłem napięcie na stojanie, na szczotkach i wszędzie jest tak jak wynika z schematu.

  01 Sty 2011 18:24Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2907

  wiertarka bosch psb 500 re - problematyncza wymiana uchwytu wiertarskiego

  Jaki preparat sugerujesz?Póki co nawierciłem otwór w tej śrubie i próbowałem ekstraktorami śrub - nie bardzo cokolwiek łapią więc będę próbował skombinować lewe wiertło i zobaczymy czy to złapie.Macie może pomysł gdzie mogę znaleźć schemat tej wiertarki? Na stronie boscha znalazłem tylko ogólną...

  08 Sie 2011 10:43Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 29101

  Wiertarka BOSCH GBH 2-26 DRE Przełącznik wysprzęgla udar

  Witam. Ten schemat to już oglądałem, narysowane jest nieżle ale zanim się upapram po pachy w tym smarze a będzie to w niedzielę może dowiem się jak na chłopski rozum dobrać cię do tego przełącznika, może jest jakaś zawleczka. Za dotychczasowe zainteresowanie wielkie dzięki.

  11 Gru 2011 19:23Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 5786

  Bosch CSB 550 - Wymiana łożysk wiertarki

  Witajcie!Mam starą, dobrą wiertarkę z Boscha, CSB 550 SRE rocznik '93. Śmiga super, a przeżyła już mnóstwo remontów domowych, mieszania betonu i przewiercała grube ściany na wylot. Postanowiłem się jej odwdzięczyć i wymienić to i owo.Teraz do rzeczy - jest lekki luz na wrzecionie, więc chciałbym...

  Elektro Początkujący 25 Lut 2013 17:09Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 7800

  Wiertarka Bosch PSB18 li-2 nie działa po naładowaniu, migające diody

  Odświeżam temat bo mam ten sam problem.Może ma ktoś dostęp do schematu lub części?

  08 Maj 2015 07:55Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 9021

  Wiertarka Bosch CSB 1000 2 RET - Brak obrotów tylko buczenie

  Sprawdziłem stojan i chyba jest dobry obie cewki mają 2 ohm nie ma przebić ani pomiędzy cewkami ani do GND. Nie bardzo wiem jak mam sprawdzić ten wirnik gdyż u mnie nie ma kabla ze stojana prowadzącego do szczotki. Znalazłem schemat podłączenia:Czy może ci chodzi o to że mam odłączyć kable z obu...

  03 Paź 2013 21:37Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 5055

  Wiertarka Bosch CSB 520-2E - Kondensator jaki zamiennik

  Witaj, z racji tego że podałeś dokładny model urządzenia, nie było trudno o znalezienie tego filtra przeciwzakłóceniowego.Odnośnik do schematu, i zdaje się że interesuje Cię numer 11 na widocznym tam obrazku. Jeżeli tak to cena wynosi 21 zł.[url=]LinkPozdrawiam

  04 Paź 2016 19:13Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1500

  Nie wiem jak podłączyć wiertarkę Bosch GBH 2. 24

  Dziękuję za zainteresowanie się moim problemem ale mam jeszcze dylemat ponieważ mam taki kabel z kołkiem i jest owinięty w niego kabel a na schemacie sa proste kable, czy zstąpić ten kabel?i jak byś mógł proszę przekształć mi 3 zdj w schemat nawet w paincie połącz blaszki bo są tutaj na schemacie...

  22 Lip 2019 14:46Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 2484

  Wiertarka Bosch GBH 2-26 - staje wiertło, ale tylko na udarze

  60 58 z inny schemat wkleiłem a na inny patrzałem zębatke zamuwilem

  28 Lut 2020 10:35Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1047

  BOSCH UBH 2/20SE potrzebny schemat i nr. częsci

  Witam kolegów z forum,zakupiłem takiego starszego Boscha z udaremUBH 2/20SE nr katalogowy 0 611 210 603Po podłączeniu do sieci okazuje się że wirnik kręci ale nie ma przeniesiena napędu wirnika na główkę.Rozebrałem i widzę że pęknięty jest taki odlew który jest po środku wiertarki po jej rozpołowieniu,...

  18 Lis 2011 14:46Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 3800

  Elekt()onika wiertarki

  Szukam schematu elektroniki porządnej wiertarki -Bosch, B-D lub inniPrzeniesiono z: Schematu/instrukcji...

  27 Sty 2005 18:02Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 837

  Przekładnia wiertarki Einhell TE-CD 18/48 Li-i - schemat potrzebny?

  Nie wiem co kolega kupił

  25 Kwi 2022 08:20Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 186

  Alternator BOSCH 90A 12V VW... - Jakiej mocy żaróweczka do tego alternatora?

  No właśnie tam jest dobre połączenie wyczyszczone dobrze papierem ściernym.Całość jest podłączona identycznie tak samo jak na schemacie poniżej. Kontrolka z jednej strony do przewodu D+ a z drugiej strony przez włącznik do zacisku plusowego akumulatora.O ile w niektórych samochodach pokroju Renault(nowszych),...

  Samochody Początkujący 07 Maj 2018 21:55Odpowiedzi: 29 Wyświetleń: 3633

  Młotowiertarka Bosch GBH 2-26 DFR - słaby udar

  Cześć, wszystko zależy od znajomości mechaniki, schemat wiertarki jest dostępny, mając taki schemat powinieneś sobie poradzić bez niczyjej pomocy. W przeciwnym przypadku możesz tylko pogorszyć sprawę, lub po prostu wymienisz część która jest dobra.

  31 Mar 2022 21:12Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 567

  Bosch GSB 9, 6 VES-2 - Uszkodzona regulacja obrotów

  Posiadam taki model wiertarko-wkrętarki jak wymieniony w temacie.Uszkodzony jest w niej wyłącznik, a dokładniej sama regulacja obrotów wkrętarki. Ponieważ można go bezproblemowo rozebrać mam pytanie, czy ktoś z Was nie posiada może schematu do takiego włącznika?Sam włącznik to model C3X-15B1T...

  Początkujący Serwisanci 06 Lut 2007 13:55Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2737

  Akumulator 24V Bosch GBH 24

  Wiem, że najłatwiej kupić nowy, ale ta wiertarka to starszy model boscha i teraz akumulator można kupić tylko na zamówienie, a mnie się to nie opłaca. Pytam czy takie rozwiązanie będzie dobre, czy zapewni odpowiedni prąd dla silnika. Aha jeżeli już tak przerobię to jak takie coś ładować? Chciałbym zrobić...

  24 Mar 2008 10:04Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 3229

  Nie mogę złożyć ponownie - Bosch GBH 2-24 DFR

  Mój problem polega na tym, że nie mogę założyć ponownie całego przedniego korpusu na wiertarko-młot Bosch GBH 2-24 DFR. Istotą problemu, jak przypuszczam, jest sprężynka oznaczona na poniższym schemacie nr 45 - ponieważ bez sprężynki korpus nachodzi, a ja po prostu nie wiem, jak ją zamontować...

  18 Sie 2011 12:42Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 13334

  bosch gbh 2-24 dfr - Spalony element - proszę o identyfikację

  Witam - Spaliła mi się wiertarka - proszę o pomoc w identyfikacji spalonego elementu - jaki może być koszt jego wymiany? gdzie można zdobyć ten element?Ze schematu to chyba element nr 12Bardzo dziękuję za informację." bosch gbh 2-24 dfr "? Czy tak wygląda fabryczna nazwa...

  17 Lip 2012 17:36Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 4553

  BOSCH GSB 1080 2 LI - montaz oświetlenia LED

  mam wiertarko- wkrętarkę BOSCH model GSB 1080-2-Li - wersję bez diody LED ( są także z diodą LED sprzedawane poza Europą).Chciałbym domontować do niej diodę oświetlającą LED.Ze schematu myślałem, że to tylko kwestia wykorzystania istniejących przewodów i kupna diody, jednakże po zdjęciu...

  24 Sie 2021 13:08Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 4020

  BOSCH GBH 2-24 - jak zdjąć główkę.

  Witam, rozsypała mi się końcówka sds-plus w w/w wiertarce. Jak zdjąć tą główkę? Niestety na schemacie za dużo nie widać na ten temat.

  03 Mar 2012 19:43Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 4738

  [Bosch, GBH 2-26 dfr] Słabe obroty, brak udaru, łożysko wirnika

  Witam kolegów.Posiadam w/w sprzęt. Niedawno, podczas kłucia, urządzenie osłabło, mocno się nagrzało a po kilku sekundach zaczął się z niego wydobywać siwy dym.W tej chwili wiertarkę daje się zatrzymać ręką,...Postanowiłem rozebrać sprzęt, podczas wyjmowania wirnika, z obudowy rękojeści...

  18 Lip 2012 14:33Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 13464

  Bosch GBH 2-24 DFR - diagnoza

  Witam, młoto-wiertarka jak w tytule. Przy próbie uruchomienia ''wybija'' bezpieczniki.Po rozebraniu jedyny widocznie uszkodzony element to kondensator przeciwzakłóceniowy (nr 12 na schemacie - w podobnym poście)Czy to może być przyczyną zwarcia? Jeśli nie - jak można zdiagnozować usterkę?

  10 Paź 2016 13:06Odpowiedzi: 23 Wyświetleń: 15522

  BOSCH PBH 220 RE PBH 240 RE instrukcja obsługi PL

  Witam, miałem problem z dużym iskrzeniem, nawet myślałem że to stojan, wystarczyło tylko zrównać ząbki komutatora na tokarce i nie trzeba było kupować nowego wirnika, przy okazji tam gdzie robią nawoje silników dali nowe łożysko 13zł, a w serwisie najlepiej nowy wirnik chcieliby pakować.Powyższa...

  AGD Instrukcje Obsługi 04 Mar 2013 10:08Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 10392

  Młotowiertarka Bosch GBH 2-26DRE - Sprzęgiełko, czy przełącznik?

  Dzięki adamkol45, tak też myślałem. To jest ta tulejka na schemacie nr 30?Mocno siedzi w gnieździe?No i jeszcze kilka pytań na koniec.Czy przyczyną gorącej wiertarki podczas kucia w starym betonie (80-cio letnim:D, bo tyle ma dom), mogła być za mała ilość smaru? Przyznam się, że jak rozebrałem...

  26 Kwi 2013 09:27Odpowiedzi: 18 Wyświetleń: 7638

  Zakup młotowiertarki (Bosch, Makita, Metabo, DeWalt, Celma)

  mam problem z wiertarką Metabo UHE 22 multi.W mojej padł wirnik, a na portalu aukcyjnym ktoś oferuje taką samą z uszkodzonym sprzęgłem przeciążeniowym.Proszę o pomoc w identyfikacji sprzęgła na schemacie

  Elektro Co kupić? 10 Kwi 2017 22:39Odpowiedzi: 28 Wyświetleń: 29451

  Wymiana ogniw na 18650 we wkrętarce Bosch AS 18-2G

  Mówisz, że nie używasz PCM, ale ponieważ skrytykowałeś brak balansowania, to oznacza, że balansujesz układ. Tu wychodzi moje niezrozumienie tematu, ale w jaki sposób to robisz? Poprzez użycie tej ładowarki? Żyłem w przekonaniu, że balanser to rodzaj opcji, którą można podpiąć pod PCM, a nie samodzielny...

  Inne Co kupić? 07 Wrz 2018 09:36Odpowiedzi: 51 Wyświetleń: 11997

  Bosch PBH-160r - Udar słaby tylko przy mocnym docisnięciu

  Dostałem ją nie działającą "w prezencie" wymieniłem szczotki, przewód zasilający, trochę wyczyściłem. Działa, ale udar zaczyna działać ( i to niezbyt dobrze) dopiero po mocniejszym dociśnięciu wiertarki. W SDSie chyba tak być nie powinno - kilku innych używałem - same wchodziły "jak w masło"...

  09 Kwi 2018 15:05Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1536

  Bosch GSB 90-2E - Zużyte sprzęgło

  Pytanie, jak w tym działa sprzęgło? Jak ją kiedyś kupiłem to był z tym problem, ale po rozebraniu i złożeniu już działało. Teraz znowu jest. Mianowicie przepuszcza. Na schemacie jest oznaczona podkładka sprzęgła nr 60. Co tam jeszcze za to odpowiada?Kiedyś myślałem, że to te zębatki 58 i 59, bo mam...

  08 Cze 2021 21:12Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 336

  Wiertarka BOSCH schemat elektryczny

  Czesc szukam schematu do wiertarki marki BOSCH GBH 2-20 SRE(BOSCHHAMMER) dzieki za pomoc

  28 Gru 2006 22:09Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 7821

  Schemat włącznika wiertarki Bosch 650 W

  Przy wiertarkach boscha za komuntatorem znajduje się płytka impulsatora, na wygląd przypomina magnes, jeśli jest uszkodzona to wiertarka ma tylko obroty maksymalne i praktycznie po niedługim czasie ulega spaleniu.

  02 Maj 2007 14:04Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 8877

  Ladowarka do wiertarki Bosch nie dziala, potrzebny schemat

  mam ladowarke do wiertarki marki Bosch o oznaczeniu AL3640CV, jeden z elementow (jedyny 8-io nozkowy) ma zatarte oznaczenia, ma ktos moze schemat takiej ladowarki lub moze mi napisac jakie oznaczenie ma ten element?pozdr

  03 Lis 2008 18:39Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2658

  Jak podłączyć włącznik w wiertarce BOSCH UBH 2-20RLE? Potrzebny schemat.

  Dzień dobry.Na wstępie chciałem się przedstawić mam na imię Leszek. Mam ogromną prośbę do szanownego grona bo mi już ręce opadają otóż, posiadam wiertarkę Bosch UBH 2-20RLE i mam problem z podłączeniem włącznika czy miałby ktoś schemat jak podłączyć dodam że jak ja podłączyłem to chodzi tylko w jedna...

  13 Lut 2018 19:55Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 846

  Koła zębate w elektronarzędziach! Jak naprawiać? Jak smarować? Jak wymieniać?

  Na prawidłowe funkcjonowanie kół zębatych w elektronarzędziu składa się wiele czynników. Smar. Rodzaj. Sposób wymiany. Wszystkie te czynniki stanowią problemy, jakie użytkownicy napotykają z kołami zębatymi.Jakie to właściwe koło zębate?Czym właściwie jest koło zębate. Napęd czyli ruch przekazywany...

  20 Lis 2017 16:14Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 10971

  Switch audio (rozszerzenie do wzmacniacza) DiY.

  No to będę musiał najpierw poćwiczyć na czymś innym, by nie zepsuć w razie czego płyty czołowej. Te literki dopóki są niepolakierowane są dość łatwe do usunięcia, należy to robić jednak ostrożnie, by wraz z nią nie usunąć farby podkładowej. Ja używam do tego celu ostrza nożyka tapicerskiego - samym...

  DIY Akustyka 17 Sty 2022 22:31Odpowiedzi: 71 Wyświetleń: 6471

  Celma PRCr 10/6 i jej klony - jak zdemontować wirnik?

  Witam!Mam następujący problem:Chciałbym wyjąć wirnik z korpusu przekładni.Jednak sytuacja nie jest prosta ponieważ zabezpieczony on jest pierścieniem Segera. O ile ten sposób osadzania łożyska w obudowie nie jest mi obcy, to obcy jak dla mnie jest sposób ściśnięcia go (pierścień wewnętrzny), ponieważ...

  14 Gru 2010 21:12Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 9810

  Zakłócenia pracy optotriaka MOC3062

  Udało się:) Próbowałem róznych kombinacji. Najpierw spróbowałem większego MOCa 3083 na 800V. Jednak wiertarka Boscha okazała się lepsza. Próbowałem rózne warystory (między innymiJVR-14N681K 420V, JVR-14N431K 275V). Wiertarka nadal lepsza. Rzuciłem się na kondensator 100n 1000V. Na zasilaniu...

  Automatyka Przemysłowa 09 Wrz 2010 08:22Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 7255

  Czy rezystor może zmienić rezystancję???

  Miernik nie wskazuje wartości zawyżonej, a zaniżoną i to znaczniez 4, 7kOhma na 69 Ohmów czyli ok 68 razy mniejszą niż wynikałoby to z kodu paskowego.Został uszkodzony nie tyle sam walec rezystora co jego wyprowadzenie.tak że wpływu na rezystancję to nie miało.Przed chwilką zmontowałem...

  29 Gru 2006 17:25Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 3343

  silnik 230V 1900W - Zmiana kierunku obrotowego silnik jednofazowy 230V

  stanislaw1954 napisałeś:Bardzo ogólnie przyjmuje się, że jeśli szczotki ułożone są pod kątem prostym do komutatora, to taki silnik może pracować w obu kierunkach. W twoim przypadku jak widzę na zdjęciu tak nie jest.Na zdjęciu może to nie bardzo widać, ale szczotki są ustawione dokładnie w...

  08 Kwi 2014 14:05Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 10746

  Skil 1765 - Udar wyłącza się

  Dzięki za szybką i rzeczową odpowiedź. Rozumiem, że chodzi o oring alementu nr 27 na schemacie. Nie znam tylko oznaczenia. Czy jest to oring na tłok Bosch GBH 2-24, taki jak ten z tej aukcji:A może masz pewniejsze źródło?A czy smar to taki? :Mam nim wysmarować cały tłok i oring? Dużo tego...

  30 Maj 2017 22:34Odpowiedzi: 23 Wyświetleń: 9537

  ładowarka do ni cd 24V 1. 7Ah

  potrzebuje schematu ładowarki do akumulatora nicd 24V 1. 7ah do wiertarki boscha prosze o schemat dos c prosty i sprawdzony i zeby po naładowaniu baterii sama sie wyłaczała lub wskazywała ze jest bateri anaładowana schemty i wszelkei propozycje prosze kierowac lub na forum lub na email maciekbaz1(at)interia. pl...

  27 Paź 2004 20:19Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 3362

  ładowarka ni-cd 24V 1. 7Ah

  05 Lis 2004 10:40Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1665

  Montaż bezpiecznika w sieci 230 V

  Z góry mówię że jestem w tym zielony i proszę o pomoc.Chciałbym zamontować bezpiecznik w garażu przeciwnapięciowy i nie wiem jaki wybrać. Prosiłbym także o schemat zamontowania go w sieci:)W garażu będzie zamontowane oświetlenie i będę używał co najwyżej wiertarki i boscha.Jaki wybrać bezpiecznik...

  Elektryka Dla Każdego 22 Cze 2010 21:06Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 4683

  Erbauer ERT 576 SDS - Nie działa - gdzie szukać przyczyny

  Młotek zabrałem z serwisu - nie naprawiony. Kompletnie brak części zamiennych - podobno nawet w Anglii gdzie ta marka jest obecna na rynku. Tak poinformował mnie szef zakładu napraw elektronarzędzi.Za diagnozę zapłaciłem 40 zł. Kolejna nauczka ze jak umiesz liczyć - licz na siebie.Więc wyjąłem...

  18 Mar 2017 20:28Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 5457

O przedmiocie

Przedmiotem sprzedaży jest Młotowiertarka Bosch PBH 220 SDS plus, o mocy 600W, w stanie bardzo dobrym, w pełni sprawna, dodatkowe dłuto do kucia i pudełko oryginalne w komplecie.

 • Stan: Bardzo dobry
 • Marka: BoschFunkcyjność: 3-funkcyjny (wiercenie z i bez udaru, podkuwanie)Zasilanie: siecioweTyp uchwytu: SDS PlusStan opakowania: oryginalneSeria: PBH220RENapięcie zasilania: 230 V
Maksymalna moc: 600 WEnergia udaru: 2 JPrędkość obrotowa: 800 RPMMaksymalna średnica wiercenia w drewnie: 30 mmMaksymalna średnica wiercenia w betonie: 22 mmMaksymalna średnica wiercenia w metalu: 13 mmWaga urządzenia: 2. 70 kgWaga produktu z opakowaniem jednostkowym: 3 kgKod producenta: 0603336703
 • Młotowiertarka Parkside Performance PKHAP 20 LI B2

   Marka: ParksideFunkcyjność: 4-funkcyjny (wiercenie z i bez udaru, podkuwanie, indeksacja/blokowanie dłuta)Zasilanie: akumulatoroweTyp uchwytu: SDS Plus
  • STAN: NOWY
  • Często sprzedaje

   Cieciorki

   Parkside Performance Klucz Akum PDSSAP 20-LI B3

   Seria: PDSSAP20-LIB3Rodzaj silnika: silnik bezszczotkowy

   Wyrzynarka Parkside PSTD 800 C3

   Zasilanie: siecioweMocowanie brzeszczotu: chwyt uniwersalnyStan opakowania: zastępcze
   Zambrów
Inne ogłoszenia sprzedającegoChcesz kupić więcej z jedną dostawą?Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.Zgłoś naruszenie zasad

Oferta: ea89a3c4-d851-4c54-b980-51b6037fa2fc

Młotowiertarki

Podręcznik diagnostyczny Bosch Pbh 220 Re

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik diagnostyczny Bosch Pbh 220 Re

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik diagnostyczny Bosch Pbh 220 Re