Podręcznik konfiguracji i instalacji Haier Bc 117

Haier BC 117 to uniwersalny podręcznik konfiguracji i instalacji, który ułatwia użytkownikom instalację i konfigurację systemu. Podręcznik zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące zaawansowanych ustawień i konfiguracji, a także informacje o opcjach i funkcjach, które mogą być użyte w celu wykonania konfiguracji i instalacji. Podręcznik jest dostępny w wersji drukowanej, a także w wersji online, co ułatwia użytkownikom łatwe przeglądanie i korzystanie z niego. Dzięki podręcznikowi konfiguracja i instalacja systemu Haier BC 117 jest szybka, łatwa i bezproblemowa.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik konfiguracji i instalacji Haier Bc 117

Windows Server 2012 Hyper-V jest bardziej rozbudowany i wszechstronny niż kiedykolwiek wcześniej, oferując małym, średnim oraz dużym przedsiębiorstwom lepsze możliwości wirtualizacji. Wykorzystaj w pełni wszystkie możliwości oprogramowania Hyper-V dzięki temu przeznaczonemu dla ekspertów przewodnikowi, wyjaśniającemu, jak skutecznie przeprowadzić wdrożenie platformy wirtualizacji lub platformy chmury obliczeniowej. Z książki tej dowiesz się, jak szybko skonfigurować hosta Hyper-V za pomocą graficznego interfejsu użytkownika, jak wykorzystywać program PowerShell do automatyzacji rutynowych zadań, a dzięki zamieszonym w tej książce rzeczywistym rozwiązaniom nabierzesz także doświadczenia praktycznego. Międzynarodowy zespół autorów tej książki, złożony z samych ekspertów w dziedzinie wirtualizacji, bardzo dokładnie potraktował takie podstawowe zagadnienia, jak sieci szkieletowe i chmury obliczeniowe, wdrażanie nowych hostów, tworzenie klastrów Hyper-V, tworzenie i przywracanie kopii zapasowych oraz wiele innych.

• Poznaj różne edycje Hyper-V i wybierz tę, która będzie najlepsza w Twoim przypadku – Standard, Datacenter lub Hyper-V Server

• Naucz się projektować, tworzyć, konfigurować i wdrażać funkcję Failover Clustering (Klaster pracy awaryjnej) na potrzeby maszyn wirtualnych o wysokiej dostępności

• Implementuj nowe rozwiązania i architektury magazynowania danych

• Konfiguruj warstwę 2 sieci oraz rozszerzalne przełączniki sieciowe na platformie Hyper-V

• Naucz się projektować zbieżne sieci szkieletowe, pozwalające na używanie mniejszej liczby kart sieciowych

• Zapoznaj się z technologiami chmury obliczeniowej, obsługi wielu niezależnych podmiotów, pamięci masowych oraz klastrów

• Upewnij się, że dane i usługi są bezpieczne dzięki zastosowaniu pełnego zakresu różnych strategii tworzenia kopii zapasowych

• Odkryj różne sposoby odzyskiwania awaryjnego przy użyciu serwera Hyper-V

• Poznaj najnowsze informacje dotyczące funkcji Hyper-V Replica oraz Hyper-V dla VDI

Aidan Finn (tweet @joe_elway) jest irlandzkim ekspertem i blogerem (www. aidanfinn. com) oraz jednym z ważniejszych członków Wspólnoty Microsoft. Patrick Lownds (tweet @PatrickLownds) jest szefem działającej w Wielkiej Brytanii grupy użytkowników rozwiązań wirtualizacji firmy Microsoft (Microsoft Virtualization User Group) i często występuje na konferencjach TechEd, HP Technology at Work oraz kilku innych. Michel Luescher (tweet @michelluescher) jest konsultantem szwajcarskiego oddziału firmy Microsoft, specjalizującym się w rozwiązaniach prywatnych chmur obliczeniowych, optymalizacji centrów danych oraz wirtualizacji. Często pojawia się na różnych konferencjach i prowadzi własny blog pod adresem www. server-talk. eu. Damian Flynn (tweet @damian_flynn) jest głównym architektem infrastruktury w firmie Lionbridge Technologies, specjalizującej się w rozwiązaniach prywatnych chmur obliczeniowych, optymalizacji centrów danych oraz wirtualizacji. Regularnie występuje na różnych konferencjach technicznych i prowadzi publiczny blog poświęcony technologiom i produktom firmy Microsoft (www. damianflynn. com).

Pomoc

Sterowniki i pliki do pobrania

Dokumentacja

Dokumentacja użytkownika

Informacje o oprogramowaniu zewnętrznych dostawcówPorady dla klientów

Kontakt

Instalowanie pojemników z tuszem

1Otwórz skaner.

Uwaga:

Nie wolno dotykać białego przewodu wewnątrz drukarki.

2Delikatnie potrząśnij 4–5 razy tylko pojemnikiem z tuszem CZARNYM. Nie potrząsaj innymi pojemnikami. Wyjmij z opakowań wszystkiepojemniki z tuszem.

  • W przypadku początkowej konfiguracji należy użyć pojemników z tuszem dostarczonych z drukarką. Tych pojemników nie można zachowaćdo późniejszego użycia.

  • Nie wolno dotykać elementów pojemnika wskazanych na ilustracji.

3Zdejmij z pojemników tylko żółtą taśmę.

4Włóż pojemnik z tuszem i mocno go dociśnij. W ten sam sposób włóż pozostałe pojemniki z tuszem.

Należy się upewnić, że wszystkie pojemniki z tuszem są ustawione w jednej linii.

5Ostrożnie zamknij skaner.

6Naciśnij przycisk na drukarce, aby rozpocząć napełnianie tuszem. Przejdź od razu do następnego kroku. Nie musisz czekać na zakończenie napełnianiatuszem.

Jeśli świeci się kontrolka , a napełnianie tuszem się nie rozpoczyna, naciśnij przycisk . Następnie wyjmij pojemniki z tuszem i ponownie je włóż.

    Nie wolno wyłączać drukarki przed zakończeniem napełniania tuszem. Podczas napełniania tuszem miga kontrolka zasilania, apo zakończeniu napełniania świeci światłem ciągłym.

    Dostarczone pojemniki z tuszem zostaną częściowo użyte do napełnienia tuszem głowicy drukującej. Liczba stron, które możnawydrukować za ich pomocą może być mniejsza niż w przypadku kolejnych pojemników z tuszem.

    Dalej»

Podręcznik konfiguracji i instalacji Haier Bc 117

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik konfiguracji i instalacji Haier Bc 117

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik konfiguracji i instalacji Haier Bc 117