Podręcznik szybkiego startu i transferu mediów Asus Vb198 Series

Podręcznik szybkiego startu i transferu mediów ASUS Vb198 Series został stworzony, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z ich monitorów komputerowych ASUS Vb198 Series. Zawiera on instrukcje krok po kroku dotyczące instalacji i konfiguracji monitora oraz informacje o jego funkcjach i opcjach. Podręcznik zawiera również wskazówki dotyczące szybkiego transferu mediów i przesyłania treści w monitorze, w tym: jak podłączyć urządzenia do monitora, jak ustawić odpowiednie ustawienia i jak przesyłać pliki audio, wideo i obrazów. Podręcznik szybkiego startu i transferu mediów ASUS Vb198 Series został stworzony z myślą o łatwym i bezpiecznym korzystaniu z monitora.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik szybkiego startu i transferu mediów Asus Vb198 Series

Strony dostępne w domenie www. gov. pl mogą zawierać adresy skrzynek mailowych. Użytkownik korzystający z odnośnika będącego adresem e-mail zgadza się na przetwarzanie jego danych (adres e-mail oraz dobrowolnie podanych danych w wiadomości) w celu przesłania odpowiedzi na przesłane pytania.Szczegóły przetwarzania danych przez każdą z jednostek znajdują się w ich politykach przetwarzania danych osobowych.

Wszystkie treści publikowane w serwisie są udostępniane na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa - użycie niekomercyjne - bez utworów zależnych 3. 0 Polska (CC BY-NC-ND 3. 0 PL), o ile nie jest to stwierdzone inaczej.

Monitor ASUS VB191T wyposażony w cienką ramkę podtrzymującą panel LCD, dzięki czemu uzyskano szersze kąty widzenia. Dzięki temu, obraz jest tak bardzo dobry, jak wygląd całego monitora. Technologia poprawy jakości obrazu firmy ASUS Splendid inteligentnie dostraja kolory, jasność, kontrast i ostrość wyświetlanego obrazu przez cały czas. Posiada ona do wyboru 5 możliwych predefiniowanych trybów wideo wybieranych przyciskiem szybkiego dostępu oraz 3 opcje odcieni skóry.


Oceń Asus VB191T

 • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

 • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

FAQ

Fast Boot jest funkcją, która pomaga w szybszym uruchamianiu komputera po jego wyłączeniu, a system Windows 10 (i Windows 8 / 8. 1) ma domyślnie włączoną funkcję Fast Boot. System Windows zapisuje niektóre dane systemowe na dysku po wyłączeniu komputera, a następnie po ponownym uruchomieniu komputera system wznawia go za pomocą zapisanych danych systemowych, zamiast go restartować, co skraca czas uruchamiania systemu. Jest to sposób, który przypomina realizację funkcji hibernacji.
Komputer nie jest w stanie pełnego wyłączenia z powodu funkcji Fast Boot, dlatego bateria ulega niewielkiemu rozładowaniu, co jest normalnym zjawiskiem. Jeśli chciałbyś wyłączyć funkcję Fast Boot, zapoznaj się z poniższymi krokami.

Po pierwsze, komputer musi przejść w konfigurację BIOS. Gdy komputer nie jest jeszcze włączony, naciśnij i przytrzymaj klawisz F2 na klawiaturze, a następnie naciśnij przycisk zasilania, aby przejść do konfiguracji BIOS. Tutaj zamieszczonych jest więcej informacji: Jak uzyskać dostęp do konfiguracji BIOS.

Wyłączenie funkcji szybkiego rozruchu w trybie BIOS – UEFI. W trybie UEFI można wybrać element za pomocą klawiszy strzałek i Enter na klawiaturze, touchpada lub myszy.

※ Adnotacja: Jeśli ekran programu narzędziowego BIOS nie jest taki sam jak poniżej, zapoznaj się z tematem Wyłączenie funkcji szybkiego rozruchu w trybie BIOS – Legacy.

 1. Naciśnij klawisz funkcyjny [F7], lub użyj kursora, aby kliknąć [Advanced Mode] (tryb zaawansowany) , który zostanie wyświetlony na ekranie.
 2. Przejdź do ekranu [Boot] (rozruch), wybierz [Fast Boot] (szybki rozruch), a następnie wybierz [Disabled] (wyłączony), aby wyłączyć funkcję szybkiego rozruchu. com/images/2020/11/06/d9d7949e-edf0-4b72-beca-5020ea8d8b9f. png"/>
 3. Zapisz i opuść konfigurację. Naciśnij klawisz funkcyjny [F10] i wybierz [Ok] ; komputer uruchomi się ponownie i wyłączy funkcję Fast Boot. com/images/2020/11/06/72b89548-5655-409d-af1b-bd551a9f7c98. png"/>

Wyłączenie funkcji szybkiego rozruchu w trybie BIOS – Legacy. W trybie Legacy można wybierać elementy tylko za pomocą klawiszy strzałek oraz klawisza Enter. com/images/2020/11/06/031ea6dd-557b-40fc-9499-398f13e16f7a. png"/>

 • Przejdź do ekranu [Boot] (rozruch), wybierz [Fast Boot] (szybki rozruch), a następnie wybierz [Disabled] (wyłączony), aby wyłączyć funkcję szybkiego rozruchu. com/images/2020/11/06/2f5ae206-6260-4594-9e4e-74d43c7e1d58. Naciśnij klawisz funkcyjny [F10] i wybierz [Yes] (tak); komputer uruchomi się ponownie i wyłączy funkcję Fast Boot. com/images/2020/11/06/f0b6d322-ec69-4ee7-b385-63c9d851bace. png"/>
  • KategoriaBIOS/ Firmware
  • TypProduct Knowledge

  Czy informacja okazała się przydatna?

  YesNo

  • Above information might be partly or entirely quoted from exterior websites or sources. please refer to the information based on the source that we noted. Please directly contact or inquire the sources if there is any further question and note that ASUS is neither relevant nor responsible for its content/service
  • This information may not suitable for all the products from the same category/series. Some of the screen shots and operations could be different from the software versions.
  • ASUS provides the above information for reference only. If you have any questions about the content, please contact the above product vendor directly. Please note that ASUS is not responsible for the content or service provided by the above product vendor.

  Podręcznik szybkiego startu i transferu mediów Asus Vb198 Series

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik szybkiego startu i transferu mediów Asus Vb198 Series

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik szybkiego startu i transferu mediów Asus Vb198 Series