Przegląd produktów Cafe Cks70dp

Cafe Cks70dp to marka produktów, która oferuje szeroki wybór zarówno kawy, jak i herbaty. W ich ofercie znajduje się szeroki wybór smaków i rodzajów, od smacznych, orzeźwiających napojów izotonicznych po tradycyjne rodzaje kawy i herbaty. Cafe Cks70dp oferuje wszystko, co potrzebne do przygotowania doskonałego napoju. W ofercie tej marki można znaleźć również produkty dodatkowe, takie jak syropy, śmietanka i inne dodatki. Ponadto, marka oferuje również specjalne zestawy prezentowe i usługi profesjonalnego barista, który pomoże Ci przygotować idealne napoje dla Twoich gości. Cafe Cks70dp oferuje również szeroki wybór świeżych i wysokiej jakości produktów, dzięki czemu możesz cieszyć się doskonałymi smakami i aromatami każdego dnia.

Ostatnia aktualizacja: Przegląd produktów Cafe Cks70dp

Skrzynki zaciskowe, stacje sterownicze, rozłączniki izolacyjne i nie tylko: ta karta linii produktów zapewnia kompleksowy przegląd naszych urządzeń instalacyjnych i sterujących do maszyn oraz sieci elektrycznych eksploatowanych w trudnych warunkach i strefach zagrożonych wybuchem. (lipiec 2022, 710 KB)

 • Informacje ogólne dotyczące urządzeń do ochrony przed wybuchem
Pobierz

 • Quick Select Product Guide Process InterfacesPobierz

  The Quick Select Product Guide for interface technology, FieldConnex®, and remote I/O connection technologies is designed for experienced users such as technicians and engineers. This guide will help you select the right technology and systems when designing plants. (July 2019; 7 MB)

  • Informacje ogólne dotyczące produktów do systemów oddalonych I/OPobierz

   Systemy oddalone I/O są stosowane do integrowania urządzeń polowych z interfejsami analogowymi, takimi jak czujniki 4–20 mA w wersji NAMUR lub zawory elektromagnetyczne do cyfrowej komunikacji z systemami DCS. W tej broszurze dowiesz się więcej o naszych rozwiązaniach do instalacji w pobliżu czujników w strefach zagrożenia wybuchem 2/Div. 2 lub 1. (lipiec 2022, 4, 15 MB)

   • Informacje o produkcie — seria obudów SRPobierz

    Ta broszura zawiera informacje na temat gamy modułowych obudów ze stali nierdzewnej w wersji Ex e, które doskonale nadają się do każdego zastosowania i to na każdym poziomie. (maj 2022, 404 KB)

    • Tab-Ex® 03 Tablet SeriesPobierz

     This brochure introduces the 8" Android tablet Tab-Ex® 03 series for use in Zone 1/21, Div. 1 and Zone 2/22, Div. 2. The Samsung DeX feature transforms the compact tablet into a full-fledged desktop computer, and additional accessories, peripherals, digital products and services provide maximum flexibility. (August 2022, 976 KB).

     • Tablety z serii Tab-Ex® ProPobierz

      Niniejsza broszura przedstawia Tab-Ex® Pro — pierwszy na świecie tablet z systemem Android z 10-calowym wyświetlaczem do użytku w strefie 2/22 i Div. Po podłączeniu do ekranu i klawiatury ten wytrzymały, płaski i lekki tablet może służyć jako komputer stacjonarny. Zapewnia on użytkownikom wygodę zarówno w podróży, jak i na biurku. (Październik 2020, 927 KB)

      • Quick Select Product Guide for Electrical Explosion Protection EquipmentPobierz

       The Quick Select Product Guide for Electrical Explosion Protection Equipment is designed for experienced users, technicians, and engineers. It presents a comprehensive overview of Pepperl+Fuchs’ product and solutions offerings based on Ex d, Ex e, and Ex p protection. It will help with selecting the appropriate devices and systems for application planning. (July 2019, 9. 79 MB)

       • Seria smartfonów Smart-Ex® 02Pobierz

        W broszurze przedstawiono serię wytrzymałych smartfonów Smart-Ex® 02 do użytku w strefach przemysłowych zagrożonych wybuchem do strefy 1, strefy 21 oraz Div. 1. Dowiedz się więcej o zgodnym z międzynarodowymi certyfikatami iskrobezpiecznym smartfonie z dużym, 5-calowym wyświetlaczem, ergonomiczną konstrukcją, 21 pasmami częstotliwości LTE oraz zaawansowanym systemem operacyjnym. (Czerwiec 2019, 772 KB)

        • Seria telefonów Feature Phone Ex-Handy 10Pobierz

         W broszurze przedstawiono telefon Feature Phone 4G/LTE certyfikowany do pracy w strefach 1 i Div. Dowiedz się więcej na temat urządzenia Ex-Handy 10, które idealnie nadaje się do szerokiej gamy zastosowań – od zwykłej komunikacji po ochronę pracujących samotnie pracowników i innowacyjne zastosowania Przemysłu 4. 0. (Czerwiec 2019, 666 KB)

         • Przekaźniki bezpieczeństwa z funkcją diagnostykiPobierz teraz

          Broszura ta zawiera przegląd przekaźników bezpieczeństwa wypróbowanego i przetestowanego systemu K, opartych na architekturze 1oo3, umożliwiających diagnostykę i zapewniających przejrzystość awarii linii. Poznaj sposoby uzyskania nowego poziomu niezawodności i wydajności swojej instalacji. (Kwiecień 2018, 384 KB)

          • System przewietrzania i kontroli ciśnienia z serii 6500 – informacje o produkciePobierz

           Ta broszura przedstawia system przewietrzania i kontroli ciśnienia z serii 6500. Specjalnie dostosowany do strefy 1/21, innowacyjny system automatyczny zapewnia funkcje, które są niezbędne do zagwarantowania bezpieczeństwa w środowisku zagrożonym wybuchem, a przy tym jest to rozwiązanie kompaktowe i usprawniające procesy produkcyjne. (lipiec 2016, 1, 2 MB)

           • Przegląd technologii i produktów do pomiaru poziomuPobierz

            Ta broszura zawiera skrócony przegląd wszystkich produktów naszej firmy służących do pomiaru poziomu. Przeczytasz w niej o wymaganiach, które musi spełniać technologia pomiaru poziomu, oraz o różnych metodach i zasadach pomiaru. (maj 2016, 3, 5 MB)

            • THE BARRIER — informacje o produkciePobierz

             Ta broszura zawiera opis bariery (THE BARRIER). To pierwsza na świecie, zapewniająca pełną elastyczność i wyznaczająca nowe standardy, uniwersalna bariera iskrobezpieczna, którą można przystosować do niemal każdego typu sygnału polowego oraz wejść/wyjść systemu DCS/ESD.

              Produkty

             System dzielonych przepustów kablowych dla kabli ze złączami

             Dzięki opatentowanemu systemowi przepustów kablowych icotek opartemu na modułach uszczelniających, dużą liczbę wstępnie zakończonych przewodów (do 65 mm średnicy) i kabli bez złącz (do 75 mm średnicy) można szybko przeprowadzić do obudów, paneli sterowania lub maszyn ze stopniem ochrony do IP66 / UL typ 4X* (certyfikat zgodny z EN 60529 / UL50-E). Ponadto przepusty do wprowadzania przewodów służą jako mocowanie przewodów (zgodnie z EN 62444). 

             » System dzielonych przepustów kablowych

             Dzielone dławice kablowe dla kabli ze złączami

             Dzięki zastosowaniu dzielonych dławików kablowych firmy icotek prefabrykowane kable o średnicach od 1 do 35 mm mogą być szybko poprowadzone do szaf, paneli sterowania lub maszyn i być uszczelnione stopniem ochrony do IP66 / IP68 / UL typ 4X* (certyfikat zgodnie z EN 60529 / UL50-E). Ponadto dławiki kablowe służą jako odciążenie kabla.

             » Dzielone dławice kablowe

             Przepusty kablowe z membraną dla przeprowadzenia kabli bez złączy

             Dzięki membranowym przepustom kablowym kable, węże pneumatyczne i hydrauliczne lub światłowody można szybko i oszczędzając miejsce przeprowadzić do szaf sterowniczych, paneli lub maszyn i uszczelnić certyfikowaną klasą ochrony do IP68 (wg EN 60529) i UL typ 4X* (wg UL50 E). Przepusty kablowe firmy icotek są alternatywą dla tradycyjnych dławików kablowych oszczędzającą koszty, miejsce i czas.

             » Przepusty kablowe z membraną

             Klamry zaciskowe EMC i uziemiające EMI

             Wszystkie klamry zaciskowe EMC firmy icotek do ekranowania kabli o średnicy od 1, 5 do 75 mm zostały przetestowane w różnych zakresach częstotliwości i we wszystkich testach wystąpiła minimalna odporność na upływ. com/pl/produkty/klamry-ekranujace-emc" target="_self">» Klamry zaciskowe EMC

             Moduły uszczelniające dla systemów przepustów kablowych

             Moduły uszczelniające dla prefabrykowanych kabli, wielozakresowe moduły i moduły specjalne dla np. kabli telefonicznych, kabli płaskich czy też kabli zasilających. com/pl/produkty/moduly-uszczelniajace" target="_self">» Moduły uszczelniające

             IMAS-CONNECT™ Moduły uszczelniające z adapterem

             IMAS-CONNECT™ firmy icotek to specjalnie zaprojektowany system modułów uszczelniających do montażu okrągłych złączy, gniazd Keystone, złączy PushPull, złączek węży, elementów kompensacji ciśnienia i wielu innych. com/pl/produkty/imas-connect" target="_self">» IMAS-CONNECT™

             Systemy przepustów kablowych EMC

             W przypadku zakłóceń EMI przewodzonych i promieniowych, nasz dzielony system przepustów kablowych EMC-KEL-DS i nasz dzielony dławik kablowy EMC-KVT-DS oferują skuteczny sposób na przekierowanie i zablokowanie tych zakłóceń i stanowią alternatywę dla konwencjonalnych dławic kabli EMC — zwłaszcza przy prowadzeniu kabli ze złączami. com/pl/produkty/systemy-przepustow-kablowych-emc" target="_self">» Systemy przepustów kablowych EMC

             DB Distribution Box - dzielony system wprowadzania kabli 360°

             Do 48 kabli ze złączami ze wszystkich kierunków bezpiecznie przeprowadzonych i zamocowanych! Całkowicie dzielona obudowa Distribution Box. Dzięki nowemu Distribution Box kable przeprowadzone centralnie (ze złączami i bez) można rozprowadzić w zakresie 360° we wszystkich pożądanych kierunkach. com/pl/produkty/distribution-box" target="_self">» DB Distribution Box

             Przepust kablowy z uszczelką szczotkową

             Firma icotek oferuje rozwiązania do przepustów kablowych z uszczelnieniem szczotkowym, takie jak płytki szczotkowe i listwy szczotkowe, które doskonale nadają się do zastosowań, w których nie jest wymagany wysoki stopień uszczelnienia. Rozwiązania uszczelnień szczotkowych firmy icotek są przeznaczone do przepustów kablowych odpornych na kurz i brud w liniach z lub bez wstępnie zmontowanych złączy. com/pl/produkty/plyty-listwy-szczotkowe" target="_self">» Przepust kablowy z uszczelką szczotkową

             Higieniczne przepusty kablowe

             Dzięki membranowym higienicznym przepustom kablowym, kable lub węże pneumatyczne mogą być szybko i oszczędnie prowadzone do szaf sterowniczych, paneli i maszyn oraz mogą być uszczelnione z certyfikowanymi klasami ochrony do IP66 / IP68 (zgodnie z EN 60529). com/pl/produkty/higieniczne-przepusty-kablowe" target="_self">» Higieniczne przepusty kablowe

             Systemy zarządzania kablami

             Opaski kablowe z rzepami są coraz częściej stosowanym sposobem mocowania przewodów. Miękki materiał jest delikatny dla kabli, zwłaszcza w przypadku występowania wibracji. Różne uchwyty do kabli służą jako uchwyty do rzepów, które można szybko i łatwo zamontować na różne sposoby. com/pl/produkty/zarzadzania-kablami" target="_self">» Systemy zarządzania kablami

             Odciążenie kabli według normy EN 62444

             Używając uniwersalne odciążenie kabli firmy icotek z funkcją uchwytu sznurowego użytkownik może szybko zamontować, zorganizować i odciążyć kable zgodnie z normą EN 62444. com/pl/produkty/odciazenie-prowadzenia-kabli" target="_self">» Odciążenie kabli według normy EN 62444

             CONFiX™ przepusty kablowe do peszli ochronnych

             CONFiX™ fimy icotek zbudowany z komponentów służy zabezpieczeniu przeprowadzanych kabli, które mogą być łatwo przeprowadzone w równoległych, falistych kanałach kablowych (peszlach). Idealnie nadają się do maszyn, paneli sterowniczych lub szaf rozdzielczych, aby zapewnić maksymalną ochronę kabli. com/pl/produkty/confix-peszli-ochronnych" target="_self">» CONFiX™

             Akcesoria do szaf sterowniczych

             Do ułatwienia montażu elementów przepustów kablowych firmy icotek i produktów do uziemiania kabli EMC, a także dla potrzeb zarządzania kablami, firma icotek oferuje przydatne akcesoria do obudów. com/pl/produkty/akcesoria-szaf-sterowniczych" target="_self">» Akcesoria do szaf sterowniczych

             Hydrauliczne stemple i przecinak do szyn DIN

             Firma icotek oferuje niewielki ręczny hydrauliczny sterownik dziurkacza, który umożliwia szybkie i łatwe wykrawanie otworów prostokątnych, kwadratowych i okrągłych. Otwory pasują dokładnie do wymiarów wycięcia większości systemów przepustów kablowych firmy icotek. com/pl/produkty/icotek-tools" target="_self">» Narzędzia firmy icotek

             Systemy przepustów kablowych do stosowania w przemyśle kolejowym

             Europejska norma kolejowa dotycząca bezpieczeństwa przeciwpożarowego BS EN 45545-3 reguluje odporność ogniową barier przeciwpożarowych. Systemy przepustów kablowych firmy icotek spełniają klasyfikacje E45 i EI30!

             » Przepusty kablowe do stosowania w przemyśle kolejowym

             Praktyczny konfigurator produktów icotek

             Dzięki konfiguratorowi produktów można teraz dobrać dla siebie system przepustów kablowych z wymaganymi modułami uszczelniającymi lub modułami z adapterami.

             Wypróbuj teraz!

             Szukaj i filtruj produkty za pomocą Wyszukiwarki Produktów icotek!

             Szukaj i filtruj produkty za pomocą Wyszukiwarki Produktów icotek!

             Znajdź produkt dla siebie

             Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

             Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

             więcej

             Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

             Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

             Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

             Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

             Zaloguj się do istniejącego konta

Przegląd produktów Cafe Cks70dp

Bezpośredni link do pobrania Przegląd produktów Cafe Cks70dp

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Przegląd produktów Cafe Cks70dp