Specyfikacja i rysunek Bosch Dishwasher

Bosch Dishwasher to zaawansowany technologicznie zmywarka, która jest wyposażona w wyjątkowe funkcje, takie jak technologia ze sterowaniem wstecznym, dla większego bezpieczeństwa i zoptymalizowanego zużycia energii. Specyfikacja Bosch Dishwasher obejmuje 3-stopniowy system filtracji, który może usunąć nawet najmniejsze cząsteczki brudu; regulację temperatury wody, aby pozostać bezpiecznym dla delikatnych naczyń; i wyjątkowo cichą pracę, która może być przydatna w domach lub biurach. Rysunek Bosch Dishwasher zawiera szczegółowe ilustracje każdego z jej elementów i wyjaśnia, w jaki sposób każdy z nich wpływa na jej funkcjonowanie.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja i rysunek Bosch Dishwasher

Bosch to jeden z najpopularniejszych producentów urządzeń AGD. Z tego względu posiada w swoim asortymencie ogromną kolekcję różnorakich sprzętów, a wśród licznych i nie do końca jasnych opisów modeli można łatwo się zagubić. Z tego względu firma zdecydowała się podzielić oferowane produkty na cztery linie: Bosch Serie 2, 4, 6 i 8. Czym się różnią oraz do jakich klientów są kierowane? Oto odpowiedź!

Bosch Serie 2

Ta linia produktowa skupia się na urządzeniach, które są nieskomplikowane, proste w użytku i mają dobry stosunek jakości do ceny. Co to oznacza? Bosch, wprowadzając na rynek Serie 2, zdecydował się zaoferować swoim klientom sprzęty funkcjonalne oraz intuicyjne, bez ogromnej ilości dodatkowych funkcji, mające przy okazji wyróżniać się atrakcyjną ceną. Podstawę stanowi prostota. W tej linii na próżno więc będzie szukać dotykowych wyświetlaczy czy skomplikowanych programów, ale za to ich brak wynagradza łatwość w obsłudze oraz gwarancja długoletniego działania. Modele godne uwagi:

  • Pralka: WAB2028SPL/01 (990 zł),
  • Lodówka: KGN33KL20/01 (1400 zł),
  • Zmywarka: SMS25KI00E/44 (1300 zł).
źródło: bosch-home. pl

Bosch Serie 4

Kolejną linię urządzeń stanowi Bosch Serie 4. Tą część asortymentu skierowano przede wszystkim do większych rodzin, w których obowiązki domowe trzeba wykonywać szybko i sprawnie. Firma postawiła więc na sprzęty o dużej ładowności. Lodówki posiadają dodatkowe balkoniki i szuflady, a pralki zmieszczą więcej ubrań, niż te z serii drugiej. Tutaj również Bosch skupił się na cenie – w urządzeniach zaimplementowano rozwiązania optymalne, a więc znacząco ułatwiające codziennie funkcjonowanie, ale nie skomplikowane, by móc zaoferować klientowi dobrą cenę. Na uwagę zasługuje na przykład pralka WAN24240PL/01 z cichym silnikiem EcoSilence Drive (1500 zł) czy lodówka z regulacją wilgotności KGV36VL30E (1600 zł).

źródło: bosch-home. pl

Bosch Serie 6

Serie 6 skupia się przede wszystkim na urządzeniach energooszczędnych, przyjaznych środowisku. Linia została stworzona dla użytkowników, którzy preferują nowoczesne rozwiązania, idące za ideologią eko. Sprzęty, oferowane przez firmę Bosch w tej kategorii, są więc inteligentne, ciche, a także pobierają mało energii elektrycznej oraz wody. Kosztują więcej, ale dzięki licznym funkcjom i programom, pozwalają użytkownikowi na personalizację oraz świadome korzystanie z oferowanych opcji. Tutaj pojawiają się już panele dotykowe, automatyczne dozowniki czy bardziej skomplikowane programy. Reasumując, Bosch Serie 6 to komfort, wysoka wydajność i trwałość.

Jednym z ciekawszych urządzeń jest na przykład zmywarka SMS68MI06E, która posiada sensor załadunku, regulowane kosze, system synchronizacji ze smartfonem Home Connect i program Higiena Plus. Łączy w sobie interesujące funkcje z energooszczędnymi rozwiązaniami. Koszt – ok. 3000 zł.

źródło: bosch-home. pl

Bosch Serie 8

Ostatnia z oferowanych przez Bosch linii produktowych to zdecydowanie interesujący zbiór urządzeń. Zawierają one bowiem w sobie kilka cech: mnogość funkcji, ciekawy design, łatwość obsługi i funkcjonalność. Sprzęty mają za zadanie nie tylko świetnie działać, ale również zachwycać użytkowników swoim wyglądem. Są nowoczesne, inteligentne, w pełni zautomatyzowane. Seria skierowana jest dla tych, którzy cenią sobie nowinki technologiczne, a co więcej, nie boją się inwestycji w swoje sprzęty. W związku z tym warto zwrócić uwagę na:

  • Lodówkę KGF49SM30 z funkcją ekonomicznego trybu pracy, w tym z programem HolidayMode, systemem równomiernego rozprowadzania powietrza MultiAirflow, wykończeniami ze stali szlachetnej, wyświetlaczem Premium TouchControl. Cena: ok. 5300 zł,
  • Suszarkę WTW85562PL z programem błyskawicznego suszenia oraz trybem AutoDry, konstrukcją tłumiącą wibracje i pompą ciepła (2800 zł).
źródło: bosch-home. pl

Podsumowując, firma Bosch zdecydowała się na trafienie swoimi produktami do wszystkich grup odbiorców. Przez tych, którym zależy na prostych funkcjach, do wymagających użytkowników, szukających w swoich sprzętach czegoś więcej. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Znajdź instrukcje obsługi

Tutaj możesz pobrać i wydrukować instrukcje obsługi elektronarzędzi Bosch znajdujących się w aktualnej ofercie oraz elektronarzędzi, które już nie są dostępne na rynku. Aby znaleźć instrukcję obsługi, wprowadź numer katalogowy swojego narzędzia (umieszczony na tabliczce znamionowej).

  • Portal dla Partnerów
  • Formularz kontaktowy Infolinia dla Profesjonalistów 739 183 333

Platforma internetowa ARCHISPACE umożliwia dostęp on-line do rysunków CAD urządzeń marki Junkers i marki Bosch oraz schematów CAD instalacji.

Dzięki niej możliwe jest niemal natychmiastowe pobranie bezpłatnych rysunków, wykorzystywanych w procesie projektowania i opracowywania dokumentacji technicznej inwestycji budowlanych.

Bezpośredni dostęp do platformy z materiałami Bosch Termotechnika

Kotły stojące - Automatyka Cx

Kotły stojące - Automatyka FxKotły wiszące - Automatyka CxKotły wiszące - Automatyka FxPowietrzne pompy ciepła - Automatyka CxGruntowe pompy ciepłaTechnika słoneczna - Automatyka CxTechnika słoneczna - Automatyka FxPrzepływowe podgrzewacze wodyKotły grzewczeZasobnikiPompy ciepłaTechnika słoneczna

Specyfikacja i rysunek Bosch Dishwasher

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja i rysunek Bosch Dishwasher

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja i rysunek Bosch Dishwasher